kabina ALTUS od podlahy až po strop

Kabiny, které jsou na celou výšku místnosti nabízejí ještě více komfortu jejich uživatelům a zároveň mají vliv na celkový vzhled místnosti. WC kabiny Altus jsou zvlášť vhodné do obchodních center, do  zdravotnických zařízení, ale také do vzdělácích institucí a na úřady. Jedná se o elegantní řešení, které dovoluje designové řešení hygienických zařízení.

Kabiny Altus od podlahy až po strop, která jsou v nabídce Alsanit, jsou dostupné pro systémy Solari a Persei. Tyto systémy se liší vzhledem a materiálem použitých komponent.

Kabiny Altus – elegantní řešení do prostor hygienických zařízení

WC kabiny na celou výšku místosti jsou obzvláště vhodné do míst, kde je design hygienických zařízení součástí většího celku, tedy celé budovy. Z tohoto důvodu je tento typ kabin stále častěji navrhován a používán v nových kancelářských budovách a obchodních centrech. Kabiny jsou od podlahy až po strop – bez jakýchkoliv mezer.

Komponenty WC kabin na celou výšku místnosti

Kabiny Altus, které jsou na celou výšku místnosti, vyrábíme z desek HPL, DTDL nebo ze sendvičových desek. Tyto materiály zaručují lehkost a zároveň mechanickou odolnost. Zároveň jsou nenáročné pokud jde o každodenní údržbu. Kromě toho mají vysokou odolnost vůči otěru a poškrábání. Z těchto důvodů jsou tyto materiály pro tyto účely velmi často používány.

My v Alsanitu navrhujeme projekt WC kabin na plnou výšku vždy s ohledem na rozměry místnosti a na její celkový vzhled.Solari

WC kabiny SOLARI v sobě spojují odolnost, estetiku kování z hliníku a polyamidu, a nejlepší cenu. Díky svému univerzálnímu využití je nejprodávanějším systémem sanitárních kabin, používaným ve spojení s deskami DTDL, HPL a SANDWICH. Systémové stěny se vyznačují minimalistickým vzhledem, nejvyšší kvalitou zpracování a možností výběru ze široké škály dostupných barev.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Persei

Sanitární kabiny PERSEI s kováním navrženým a vyráběným firmou ALSANIT se vyznačují především prestižním vzhledem. Jedinečný vzhled leštěné nerezové oceli je klíčovým znakem WC kabin PERSEI. Kromě toho se vyznačují zajímavou povrchovou úpravou kotvících hliníkových profilů, širokou nabídkou barev a možností provedení kabin na celou výšku místnosti.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Prvním krokem dodávky kabin na celou výšku je návštěva našeho technika. Ten provede nezbytné zaměření všech prostor. S klientem projednáme jeho požadavky na kování a na barvu desek – ať už jde o desky HPL, DTDL nebo sendvič. Široká nabídka barev umožňuje vytvoření zajímavých kombinací, na kabiny lze rovněž provést tisk.

Alsanit – kabiny na celou výšku místnosti v souladu s normami

WC kabiny na celou výšku místnosti musejí kromě výšky mít takové rozměry, které jsou ve shodě s požadavky normy. V normě ČSN 73 4108 jsou uvedeny minimální požadované půdorysné rozměry WC kabin. V Alsanitu dbáme na to, aby naše kabiny splňovaly všechny normy a požadavky na ně kladené. Aby nebyly pouze esteticky vypadající, ale také užitečné, přesně na míru požadavku a také, aby vyhovovaly potřebám osob se zdravotním postižením.

Našim klientům nabízíme to nejlepší řešení, které se hodí do konkrétní místnosti, a které vyhovuje požadavkům projektu.

Desky HPL, DTDL a sendvič jsou nenáročné na montáž. Kabiny WC na celou výšku místnosti mohou být namontovány svépomocně zákazníkem (vždy jsou přibaleny instrukce k montáži). Doporučejeme Vám však využít naší autorizované nabídky profesionální montáže, které probíhá rychle a kvalitně.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.