Pro hotely

Spolupráce s firmou ALSANIT poskytuje komfort komplexního vybavení šaten a hotelových hygienických zařízení pod jednou střechou. Naše bohatá nabídka zahrnuje jak skříňky pro hotely, tak hotelové sanitární kabiny, umyvadlové desky, sprchové a pisoárové příčky. Hotelové vybavení, které nabízíme, se vyznačuje nejen výjimečnou odolností, ale také velmi vysokou estetikou. ALSANIT byl dodavatelem tohoto vybavení mnoha renomovaným hotelům, v úzké spolupráci s projektanty nebo architekty, kteří projekty vedli.

Hotelové skřínky ALSANIT jsou k dispozici v mnohých materiálových variantách a celkových provedeních, které jsou velmi vhodné jako skříňky na bazény, stejně jako skříňky do šaten fitness center nebo lázní. Máme největší nabídku materiálů, která umožňuje vybrat správná řešení pro každý interiér, a navíc vyhovět požadavkům na trvanlivost. Můžeme rovněž vytvořit potisk na skříně, a tím vtisknout místnostem jedinečný charakter.

Kromě skříní do hotelových šaten nabízíme rovněž odkládací skříňky a skříňky pro úschovu vhodné například do prostor lobby nebo hotelových úschoven. Bez ohledu na model skříní nabízíme také různé typy zámků, v nabídce máme mechanické nebo elektronické zámky, dokonce poskytujeme možnost komplexní integrace elektronického zákaznického přístupového systému s šatními skříněmi.

Komplexní vybavení pro šatny a hotelové veřejné hygienické zařízení

Dalším důležitým výrobkem kromě skříní je vybavení veřejných hotelových sanitárních zařízení. WC kabiny pro hotely musí být odolné, ale rovněž elegantní, a produkty ALSANIT právě takové jsou. Jako jedna z mála firem máme v nabídce prestižní systém skleněných kabin s minimalistickým hliníkovým kováním, a také elegantní kabiny ze sendvičových desek, u nichž je hrana provedena z přírodního bukového dřeva.

Spolupráce s firmou ALSANIT je zárukou dobré volby a dlouholeté spokojenosti s použitými výrobky. Vybavení hotelů naší firmou umožní vytvořit elegantní, funkční a zároveň bezpečný sanitární prostor. Kontaktujte naše prodejce za účelem projednání podrobností Vašeho projektu.

Persei

Sanitární kabiny PERSEI s kováním navrženým a vyráběným firmou ALSANIT se vyznačují především prestižním vzhledem. Jedinečný vzhled leštěné nerezové oceli je klíčovým znakem WC kabin PERSEI. Kromě toho se vyznačují zajímavou povrchovou úpravou kotvících hliníkových profilů, širokou nabídkou barev a možností provedení kabin na celou výšku místnosti.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Aquari

Inovace na trhu WC kabin je možná. Svědčí o tom i WC kabiny AQUARI , které jsou vybaveny systémem „bezpečných prstů“. Jejich klasický elegantní styl je založený na jednoduchých liniích. Mezi jedinečné vlastnosti produktu patří mimo jiné hliníkové kování, bezúdržbový provoz a řešení předcházející vandalismu.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -

Lift

Systém je navržen tak, aby toaletní kabiny získaly lehkost a subtilní vzhled. LIFT je systém WC kabiny, který působí dojmem zavěšených sanitárních kabin. Jde o dokonalé řešení pro místnosti s nadstandardním charakterem. Spokojenost investorů však ovlivňuje nejen jedinečný design, ale také kvalita zpracování a možnost provedení potisku.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
   - 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Kabina ALTUS od podlahy až po strop

Kabiny, které jsou kompletně zabudované, zvyšují komfort jejich užívání a přispívají k celkové estetice prostoru. Kabiny Altus jsou ideální zejména v nákupních centrech, zdravotnických zařízeních, školách nebo úřadech. Jedná se o elegantní řešení, které umožňuje designové uspořádání hygienicko-sanitárních prostor.

Systém dostupný pro desky

DTDL/td> HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm  

TAURUS

Použití desek HPL na výrobu šatních skříní je skutečnou revolucí. Skříně TAURUS vyrobené výhradně z HPL jsou neobyčejně odolné, snadno se udržují a jsou vyráběny i na míru bez doplatku.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

COMBO

Skríně COMBO jsou patentovaným systémem modulárních skříní, který podle našeho názoru představuje nejlepší řešení na světě. Modulární konstrukce kovových těles skříní umožňuje neomezené možnosti aranžování a dveře vyrobené z odolných materiálů výrazně zvyšují trvanlivost a vzhled.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL    -    - 10/12 mm
DTDL    -    - 18 mm
SKLO    -    - 6 mm
OCYNKOVANÁ OCEL 0,7 mm 0,7 mm     -

ARTUS

Skříně z HPL, jejichž konstrukce je založena na patentovaném systému hliníkových profilů. Poskytují pevnost a odolnost po mnoho let, zachovávají moderní vzhled a funkčnost.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

Lehké systémové zástěny HPL "I"

Lehké zástěny z HPL jsou jednoduché sprchové příčky. Vyznačují se vysokou trvanlivostí a snadno se udržují v čistotě.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Umyvadlové desky z HPL

Umyvadlové desky jsou nezbytné v každé koupelně s umyvadly. Všechny umyvadlové desky jsou vyrobeny z HPL desek, které jsou velmi vhodné pro tuto aplikaci.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Převlékací kabinky

Výhodné řešení.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL
18mm 10mm
28mm 12mm
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.