Pro hotely

Spolupráce s firmou ALSANIT poskytuje komfort komplexního vybavení šaten a hotelových hygienických zařízení pod jednou střechou. Naše bohatá nabídka zahrnuje jak skříňky pro hotely, tak hotelové sanitární kabiny, umyvadlové desky, sprchové a pisoárové příčky. Hotelové vybavení, které nabízíme, se vyznačuje nejen výjimečnou odolností, ale také velmi vysokou estetikou. ALSANIT byl dodavatelem tohoto vybavení mnoha renomovaným hotelům, v úzké spolupráci s projektanty nebo architekty, kteří projekty vedli.

Hotelové skřínky ALSANIT jsou k dispozici v mnohých materiálových variantách a celkových provedeních, které jsou velmi vhodné jako skříňky na bazény, stejně jako skříňky do šaten fitness center nebo lázní. Máme největší nabídku materiálů, která umožňuje vybrat správná řešení pro každý interiér, a navíc vyhovět požadavkům na trvanlivost. Můžeme rovněž vytvořit potisk na skříně, a tím vtisknout místnostem jedinečný charakter.

Kromě skříní do hotelových šaten nabízíme rovněž odkládací skříňky a skříňky pro úschovu vhodné například do prostor lobby nebo hotelových úschoven. Bez ohledu na model skříní nabízíme také různé typy zámků, v nabídce máme mechanické nebo elektronické zámky, dokonce poskytujeme možnost komplexní integrace elektronického zákaznického přístupového systému s šatními skříněmi.

Komplexní vybavení pro šatny a hotelové veřejné hygienické zařízení

Dalším důležitým výrobkem kromě skříní je vybavení veřejných hotelových sanitárních zařízení. WC kabiny pro hotely musí být odolné, ale rovněž elegantní, a produkty ALSANIT právě takové jsou. Jako jedna z mála firem máme v nabídce prestižní systém skleněných kabin s minimalistickým hliníkovým kováním, a také elegantní kabiny ze sendvičových desek, u nichž je hrana provedena z přírodního bukového dřeva.

Spolupráce s firmou ALSANIT je zárukou dobré volby a dlouholeté spokojenosti s použitými výrobky. Vybavení hotelů naší firmou umožní vytvořit elegantní, funkční a zároveň bezpečný sanitární prostor. Kontaktujte naše prodejce za účelem projednání podrobností Vašeho projektu.

Persei

Sanitární kabiny PERSEI s kováním navrženým a vyráběným firmou ALSANIT se vyznačují především prestižním vzhledem. Jedinečný vzhled leštěné nerezové oceli je klíčovým znakem WC kabin PERSEI. Kromě toho se vyznačují zajímavou povrchovou úpravou kotvících hliníkových profilů, širokou nabídkou barev a možností provedení kabin na celou výšku místnosti.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Aquari

Inovace na trhu WC kabin je možná. Svědčí o tom i WC kabiny AQUARI , které jsou vybaveny systémem „bezpečných prstů“. Jejich klasický elegantní styl je založený na jednoduchých liniích. Mezi jedinečné vlastnosti produktu patří mimo jiné hliníkové kování, bezúdržbový provoz a řešení předcházející vandalismu.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -

Lift

Systém je navržen tak, aby toaletní kabiny získaly lehkost a subtilní vzhled. LIFT je systém WC kabiny, který působí dojmem zavěšených sanitárních kabin. Jde o dokonalé řešení pro místnosti s nadstandardním charakterem. Spokojenost investorů však ovlivňuje nejen jedinečný design, ale také kvalita zpracování a možnost provedení potisku.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
   - 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

TAURUS

Použití desek HPL na výrobu šatních skříní je skutečnou revolucí. Skříně TAURUS vyrobené výhradně z HPL jsou neobyčejně odolné, snadno se udržují a jsou vyráběny i na míru bez doplatku.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

CANIS

Skříně CANIS jsou podle našeho názoru nejlepším řešením na světě. Modulární konstrukce plechových korpusů skříněk poskytuje neomezené možnosti uspořádání, přičemž dveře z HPL výrazně zvyšují trvanlivost a vylepšují jejich vzhled.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
HPL    -    - 10/12mm
OCEL 0,7mm 0,7mm     -

Musca

Skříňky MUSCA jsou jako dělané pro zákazníky, kteří hledají estetická a cenově dostupná řešení. Modulární konstrukce umožňuje dodatečnou modifikaci skříní, což má za následek výrazné prodloužení jejich životního cyklu.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
DTDL    -    - 18mm
PLECH 0,7mm 0,7mm     -

Lacerta

Skříňky LACERTA mají výjimečný charakter a jsou dokonalým doplňkem exkluzivních interiérů. Díky modulární konstrukci je snadné i dodatečně měnit vnitřní výbavu skříněk přidáním dalších prvků.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
SKLO    -    - 6/10mm
OCEL 0,7mm 0,7mm     -

Lehké systémové zástěny HPL "I"

Lehké zástěny z HPL jsou jednoduché sprchové příčky. Vyznačují se vysokou trvanlivostí a snadno se udržují v čistotě.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Umyvadlové desky z HPL

Umyvadlové desky jsou nezbytné v každé koupelně s umyvadly. Všechny umyvadlové desky jsou vyrobeny z HPL desek, které jsou velmi vhodné pro tuto aplikaci.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Převlékací kabinky

Výhodné řešení.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL
18mm 10mm
28mm 12mm
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.