Kyvné dveře, „lítačky“

WC kabiny Kyvné dveře, „lítačky“

Zkušenosti získané v průběhu let spolupráce se vzdělávacími institucemi nám umožnily vyvinout moderní systém WC kabin speciálně určených pro tak náročné uživatele, jakými jsou děti.

Při návrhu sanitárních kabin pro mateřské školy jsme věnovali zvláštní pozornost bezpečnosti těch nejmladších uživatelů. Vyvinuli jsme unikátní řešení BEZPEČNÝCH PRSTŮ, kde jsou panty skryty uvnitř kulatých hliníkových profilů umístěných po celé délce hrany dveří. Tím je zabráněno přiskřípnutí prstů mezi dveří a pevnou část kabiny.

Kromě toho jsme navrhli samouzavírací mechanismus dveří tak, aby v sobě neobsahoval pružinu. Zavírající se dveře tedy nepůsobí velkou silou a nemohou dítě zranit. Naše řešení jsou chráněna patentem a jsou vyráběna výhradně firmou ALSANIT v Polsku.

Úzké dveře zavěšené na kyvných závěsech jsou ideálním řešením pro mateřské školy, protože dveře se otevírají jemným zatlačením v obou směrech, což usnadňuje malým dětem snadné a samostatné použití toalety. Pomalu se zavírající dveře nemají pružinové panty a chrání tak před silným nárazem.

Všechny materiály, ze kterých byly kabiny pro mateřské školy vyrobeny, splňují požadavky bezpečnosti a mají potřebné hygienické certifikáty.

celková výška: 1500mm
mezera nad podlahou: 170mm
hloubka: min. 1150mm

* Standardní rozměry mohou být změněny podle požadavku zákazníků.

Kování systému KYVNÉ AQUARI bylo navrženo a je vyráběny firmou ALSANIT.

patentované řešení BEZPEČNÝCH PRSTŮ, nabízené výhradně firmou ALSANIT,
• lehká konstrukce,
• estetické zpracování a výběr z celé řady barev desek,
• příznivá cena,
• možnost výroby atypického tvaru dveří a jejich potisk nebo frézování (pouze pro desky HPL),
• certifikát CE,

ce

HPL desky jsou vyráběny technologií SANITISED, proto mají antibakteriální vlastnosti.

saniti 

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.