Koupaliště a bazény

ALSANIT má v nabídce nejen skříňky pro bazény, ale rovněž další prvky vybavení šaten a bazénových hygienických zařízení, jako jsou bazénové převlékací kabiny, sanitární kabiny nebo umyvadlové desky. Naše komplexní vybavení bazénů a aquaparků dopomůže k vytvoření bezpečného sanitárního prostoru v promyšleném uspořádání.

Šatní skříně na bazéně

Šatní skřínky pro bazény, jejichž výrobcem je firma Alsanit, mají mnoho jedinečných charakteristik, které je činí jedněmi z nejlepších na trhu. Závěs vyvinutý a vyráběný výhradně firmou ALSANIT je zárukou spolehlivého fungování skříní.

Naše průchozí převlékací kabiny na bazénech jsou ergonomické a mají speciálně zpracovaný uzavírací systém a sanitární kabiny pro bazény mají certifikát CE. Stejně jako skříně na bazény, tak i jiné prvky vybavení bazénů vyrábíme z HPL desek, které zaručují odolnost vůči vodě a trvanlivost po mnoho let. Materiály používané k výrobě prvků vybavení bazénů jsou rovněž odolné vůči nízkým a vysokým teplotám, jakož i proti působení chemických sloučenin.

Klademe důraz na to, aby zákazníci, se kterými spolupracujeme, mohli uspořádat prostor bazénových šaten originálním způsobem při zachování všech technických požadavků. Investoři mají zájem dodávat uživatelům funkčních systémy, které zajistí soukromí a komfort v bazénové šatně, a nám záleží na tom, abychom splnili očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Elektronické přístupové systémy integrované se skříňkami na bazéně

Navíc ve spolupráci s partnerskými firmami můžeme dodat systém kontroly přístupu, jakož i zámky pro bazénové skříně. Nabízíme zámky mechanické i elektronické – všechny ale s jednou důležitou vlastností, a tou je BEZPEČNOST.

Cena skříňky na bazén závisí na jejím vnitřním vybavení, rozměrech a typu použitého zámku. Podobně, cena sanitárních kabin na bazén závisí na rozměrech a specifikaci požadované zákazníkem. Pro získání dalších informací a rad, o tom, jaké druh materiálu a vybavení si vybrat, stejně jako pro získání přesných informací o cenách, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení. Nabízíme komplexní vybavení bazénů a aquaparků na nejvyšší úrovni.

Solari

WC kabiny SOLARI v sobě spojují odolnost, estetiku kování z hliníku a polyamidu, a nejlepší cenu. Díky svému univerzálnímu využití je nejprodávanějším systémem sanitárních kabin, používaným ve spojení s deskami DTDL, HPL a SANDWICH. Systémové stěny se vyznačují minimalistickým vzhledem, nejvyšší kvalitou zpracování a možností výběru ze široké škály dostupných barev.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Aquari

Inovace na trhu WC kabin je možná. Svědčí o tom i WC kabiny AQUARI , které jsou vybaveny systémem „bezpečných prstů“. Jejich klasický elegantní styl je založený na jednoduchých liniích. Mezi jedinečné vlastnosti produktu patří mimo jiné hliníkové kování, bezúdržbový provoz a řešení předcházející vandalismu.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -

Pisoárové zástěny

Pisoárové příčky jsou dokonalým doplňkovým produktem na každém pánském WC. Naše pisoárové příčky se pomocí rozet zavěšují na zeď. Pisoárové zástěny z HPL mají rohy zaoblené, zatímco zástěny z dřevotřískové desky mají rohy vyřezané pod úhlem 90 stupňů.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm     -
28mm 12mm     -

TAURUS

Použití desek HPL na výrobu šatních skříní je skutečnou revolucí. Skříně TAURUS vyrobené výhradně z HPL jsou neobyčejně odolné, snadno se udržují a jsou vyráběny i na míru bez doplatku.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

COMBO

Skríně COMBO jsou patentovaným systémem modulárních skříní, který podle našeho názoru představuje nejlepší řešení na světě. Modulární konstrukce kovových těles skříní umožňuje neomezené možnosti aranžování a dveře vyrobené z odolných materiálů výrazně zvyšují trvanlivost a vzhled.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL    -    - 10/12 mm
DTDL    -    - 18 mm
SKLO    -    - 6 mm
OCYNKOVANÁ OCEL 0,7 mm 0,7 mm     -

ARTUS

Skříně z HPL, jejichž konstrukce je založena na patentovaném systému hliníkových profilů. Poskytují pevnost a odolnost po mnoho let, zachovávají moderní vzhled a funkčnost.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

Lehké systémové zástěny HPL "I"

Lehké zástěny z HPL jsou jednoduché sprchové příčky. Vyznačují se vysokou trvanlivostí a snadno se udržují v čistotě.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Umyvadlové desky z HPL

Umyvadlové desky jsou nezbytné v každé koupelně s umyvadly. Všechny umyvadlové desky jsou vyrobeny z HPL desek, které jsou velmi vhodné pro tuto aplikaci.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Převlékací kabinky

Výhodné řešení.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL
18mm 10mm
28mm 12mm

Průchozí bazénové převlékací kabiny

Funkčnost a ergonomie.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Vybavení ALSANIT bylo dodáno do několika stovek sportovních komplexů na území celé EU.

Bazénové skříňky, s ohledem na podmínky užívání, vyrábíme z laminátu HPL. Je to dáno skutečností, že skříňky na úschovu osobních předmětů do aquaparků musí být trvanlivé a odolné vůči velké vlhkosti, vůči působení chloru, a také vůči mechanickému poškození. Často tyto podmínky mnohem hůře snášejí jejich plechové protějšky.

Nábytek a vybavení aquaparků musí také vypadat dobře, a proto jsou naši designéři k dispozici pro zajištění pomoci při uspořádání nového vybavení nebo obnově toho stávajícího. Bude přitom zohledněn stávající vzhled interiéru, aby se vybavení plně integrovalo s danou místností.

V minulosti bylo na bazénech možné vidět pouze skříňky s dveřmi do L. Tato řešení však postupně ustupují více funkčním a levnějším řešením konstrukcí dveří ve tvaru obdélníku. To dovoluje uživatelům lépe si umístit své oblečení nebo předměty osobní potřeby.

Naše produkty můžeme vybavit jakýmkoliv typem zámku, odpovídajícím způsobem upraveným pro potřeby personálu a hostů daného zařízení. Mohou také spolupracovat s jakýmkoliv systémem kontroly přístupu.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.