Lavičky

Volně stojící lavičky do šaten

Náš sortiment zahrnuje také samostatné lavice. Tato řešení doporučujeme bez ohledu na lavice integrované se skříňkami. Lavičku lze použít k sezení nebo k umístění tašky, oblečení nebo obuvi.

Každý výrobek z našeho sortimentu svým moderním designem a estetickým provedením nejen zlepšuje funkčnost daného prostoru, ale také zvyšuje jeho prestiž a přispívá k jeho estetickým kvalitám. Samostatné lavice do šaten lze umístit do středu místnosti, což umožňuje jejich dočasné použití různými osobami v šatně. To umožňuje ušetřit cenný prostor a zároveň využít volný prostor ve středu místnosti.

Výroba laviček z kvalitních materiálů

Námi vyráběné lavice pro dělnické, sportovní, školní šatny a další zařízení jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Nepoužíváme měkkou borovici, ale tvrdou a elegantní kompaktní HPL. Kromě toho jsou nosné rámy a konstrukce vyrobeny z materiálů odolných proti vlhkosti. Námi nabízené konstrukční prvky lze tedy použít v místnostech se zvýšenou teplotou nebo vlhkostí (šatny ve sportovních zařízeních nebo bazénech).

Nosné rámy pro lavice jsou k dispozici v několika barvách, takže se hodí k designu interiéru šatny. Vzhledem k tomu, že lavice jsou vyrobeny z HPL a jsou řádně chráněny, neabsorbují vlhkost ani nečistoty. A jelikož používáme vysoce kvalitní materiály, naše lavičky jsou odolné proti poškození, takže si i po dlouhodobém používání zachovávají své parametry a estetický vzhled.

Podívejte se na naši nabídku estetických a praktických lavic do šaten. Rádi poradíme nejlepší řešení, proto nás kontaktujte ještě dnes.

Lavičky PRO-FI

Ekonomické řešení, 100% voděodolné.

Lavičky HI-FI

Originální řešení v moderním designu.

Lavičky LO-FI

Kovová lavice s efektním sedákem.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.