Lavičky a stoličky

Volně stojící lavičky a stoličky do šaten

V rámci naší výrobní řady rovněž nabízíme volně stojící lavice s dřevěnými sedáky a čalouněné stoličky. Tato řešení navrhujeme bez ohledu na lavice sdružené se skřínkou. Jedná se o skvělé prvky vybavení v každé šatně - pro zaměstnance, sportovní nebo školní, které ovlivňují komfort uživatelů daného prostoru. Na lavičce nebo stoličce je možné se posadit, položit si tašku, oblečení nebo obuv.

Moderní design a estetické zpracování znamenají, že všechny námi navrhované produkty nejen zvyšují funkčnost daného prostoru, ale také zvedají jeho prestiž a ovlivňují jeho estetickou hodnotu. Stoličky a volně stojící lavice do šaten mohou být umístěny uprostřed místnosti a mohou být dočasně používány osobami, které se nacházejí v šatně.To umožňuje šetřit dostupným místem a současně využít volné prostory uprostřed místnosti.

Výroba laviček a čalouněných stoliček z kvalitních materiálů

Námi vyráběné stoličky a lavice do šaten pro zaměstnance, sportovních a školních zařízení, anebo nacházející se v jiných objektech jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Nepoužíváme měkké borovicové dřevo, ale tvrdé a elegantní dřevo bukové. Rovněž rošty a konstrukce jsou vyrobeny z profilů odolných proti vlhkosti. Díky tomu mohou námi nabízené výrobky tvořit vybavení místností se zvýšenou teplotou nebo vyšší úrovní vlhkosti (šatny ve sportovních zařízeních nebo u bazénů).

Případné rošty pod lavičkami jsou k dispozici v několika barevných provedeních, které odpovídají vybavení šatny. Díky tomu, že sedáky lavic jsou dřevěné a řádně ošetřené, neproniká do nich vlhkost nebo nečistoty. A skutečnost, že používáme bukové dřevo, způsobuje, že naše lavice jsou odolné vůči poškození, čímž si zachovávají své parametry a estetický vzhled i při dlouhodobém používání.

Seznamte se s nabídkou estetického a praktického využití čalouněných stoliček a lavic do šaten, které navrhujeme a vyrábíme v souladu s individuálními potřebami investorů. Rádi poradíme při výběru nejlepšího řešení – kontaktujte se s námi.

Lavičky ALUminium + HPL

Ekonomické řešení, 100% voděodolné.

Lavičky Kov+Dřevo

Moderní design, elegantní materiály.

Taburety Blox

Výrobní řada BLOX obsahuje modulové taburety se čtvercovým tvarem, které jsou velmi skladné a estetické.

Używamy cookies by optymilozwać Twoje doświadzenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą polityką prywatności.