Lehké systémové zástěny HPL "I"

Výrobky z HPL Lehké systémové zástěny HPL "I"

Sprchové kabiny vyráběné společností ALSANIT jsou vyrobeny z estetických, lehkých, odolných a plně vodotěsných materiálů.

Systémové stěny jsou přizpůsobeny k instalaci na vhodně tvarovanou podlahu. Ekonomické řešení pro zaměstnanecké koupelny v provozech.

Při výrobě sprchových příček a sprchových kabin využíváme kompaktní laminát HPL. Sprchové příčky vyrábíme z desek o tloušťce 12 a 10 mm v mnoha barvách. Naše paleta standardních barev je neustále rozšiřována. Desky HPL jsou spojeny spolu a se stěnami místnosti pomocí speciálně navržených hliníkových profilů. Vstupy do sprchových kabin jsou zakryté závěsy.

Sprchové kabiny z HPL jsou vyráběny na míru s možností řezání pro sprchové vaničky nebo vykrojení do stěny.

celková výška: 2010mm
mezera nad podlahou: 170mm
hloubka: min. 900mm

* Standardní rozměry mohou být upraveny podle požadavku zákazníků.

Výhody aplikace

  • jednoduchá konstrukce
  • možnost provedení výřezu např. na sprchové vaničky
  • nízká cena
  • na minimum omezené detaily, kde by se v průběhu koupání mohla hromadit špína
  • hliníkové profily slouží k upevňování zástěn
  • závěs z PVC v ceně
  • hliníkové nožky montované jako naložené na HPL desky, rozsah nastavení +/- 20 mm, ocelové jádro

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Giszetové stěny z HPL

Systémové stěny z HPL (ang. high pressure laminate) představují moderní a funkční řešení pro různé prostory, jako jsou pracovní sprchy, veřejné budovy nebo sprchové kouty. Použití HPL při výrobě stěn jim zajišťuje nejen estetický vzhled, ale také pevnost a odolnost, což je klíčové v silně frekventovaných prostorách. Naše nabízené giszetové stěny jsou oceněny pro svou vysokou odolnost vůči vlhkosti. Díky tomu se ideálně hodí pro prostory jako jsou sprchy nebo lázně. Navíc možnost individuálního výběru rozměrů a barev umožňuje začlenění giszetových stěn do každého zařizovaného interiéru. Tím plní jak praktickou, tak dekorativní funkci.

Jejich hezký vzhled perfektně ladí s různými aranžemi a dodávají jim moderní charakter. Jednoduché linie a hladké povrchy působí velmi minimalisticky, což se promítá do univerzálnosti stěn z HPL. Nabízíme širokou paletu barev, což umožňuje přizpůsobení stěn individuálním preferencím a vzhledu daného interiéru. Díky tomu lze vytvořit souvislý a harmonický prostor bez ohledu na jeho charakter.

Nabízíme hotové příčky do koupelny, které díky své nízké váze nezpůsobují problémy při instalaci. To výrazně usnadňuje montáž, zejména na místech obtížně přístupných nebo vyžadujících rychlé změny konfigurace. Lze také očekávat větší flexibilitu při navrhování prostoru. Stavby HPL lze snadno přemísťovat a tak přizpůsobovat měnícím se potřebám. Je také dobré poznamenat, že sprchové kouty z desky HPL nezatěžují konstrukci budovy, a proto se hodí i do starších objektů.

Hotové příčky do koupelny

Důležitými výhodami našich nabízených sprchových koutů jsou jejich odolnost a odolnost vůči škodlivému vlivu vody. Tato poslední vlastnost je klíčová v místech, kde jsou stěny vystaveny neustálému kontaktu s vlhkostí. Vysokotlaký laminát HPL používaný při výrobě systémových stěn je extrémně odolný. Jeho struktura, dosažená stlačením vrstev papíru s tepelně tuhými pryskyřicemi pod vysokým tlakem, zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození, jako jsou škrábance, vrypy nebo nárazy. Díky své odolnosti jsou stěny HPL ideální pro místa s vysokou provozní intenzitou. Jejich trvanlivost zaručuje, že budou sloužit mnoho let bez nutnosti časté výměny nebo nákladných oprav.

Sprcha se stěnou vyrobenou z tohoto materiálu je zcela odolná vůči vodě, což znamená, že se neprošiřuje pod vlivem vlhkosti. To zajišťuje, že stěny zachovávají svůj tvar a funkčnost i v obtížných podmínkách. Kromě toho odolnost vůči vodě výrazně usnadňuje udržování stěn čistých. Neabsorbují vlhkost, což předchází vzniku plísní a bakterií, a tím zvyšuje hygienu na místech jejich použití. Z tohoto důvodu se také skvěle hodí do toalet.

Stěny HPL jsou vyráběny na míru, což umožňuje ideáln í přizpůsobení konkrétním potřebám a specifikacím daného prostoru. Možnost provádět řezy do sprchových van nebo výstupků ve stěně dále zvyšuje jejich funkčnost. Volbou produktů z naší nabídky lze také počítat se spolehlivým spojením oddělovacích stěn WC. Desky HPL jsou spojeny mezi sebou a připevněny na stěny místnosti pomocí speciálně navržených hliníkových profilů. To zajišťuje stabilitu konstrukce a dlouhodobé používání a přispívá k bezpečnosti. Hliníkové profily garantují, že spoje mezi jednotlivými prvky stěn budou odolné a odolné vůči zatížení. Díky tomu celá konstrukce vynese i intenzivní provoz. Zveme vás k seznámení s naší kompletní nabídkou - najdete zde vše, co potřebujete k vybavení šaten nebo jiných sanitárních prostor.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.