O Alsanit/ HAMROZI

ALSANIT, vytváříme prostor

Zabýváme se výrobou a komplexní dodávkou vybavení objektů. Specializujeme se na sanitární zařízení. Do strategie naší činnosti máme vepsán trvalý rozvoj, jehož směr je určován požadavky zákazníků. Vyvinuté systémy přizpůsobujeme potřebám uživatelů. Zkoumáme, testujeme, ověřujeme. Naše firma je tvořena týmem nápaditých a otevřených lidí, pro které je jejich práce koníčkem. Vytváříme prostor pro efektivní spolupráci se zákazníky.

Společnost HAMROZI s.r.o.

Společnost HAMROZI s.r.o. je výhradním dodavatelem sanitárních příček a šatních skříněk značky ALSANIT pro český a slovenský trh. Pro své klienty z řad stavebních společností (typicky generálních dodavatelů staveb), měst a obcí, zdravotních a sportovních zařízení, či soukromých investorů kompletně dodáváme následující:

  • WC kabiny
  • sprchové kabiny a zástěny
  • šatní skříňky

Zajišťujeme kompletní dodávku a montáž, typická realizace začíná poptávkou a je následovaná cenovou nabídkou, příp. technickou konzultací. Po odsouhlasení všech náležitostí je provedeno zaměření prostor našim pracovníkem. Výroba potom trvá okolo dvou týdnů, samozřejmě v závislosti na rozsahu zakázky a sezóně (u skříní je tato doba zpravidla delší), a je zakončena precizně provedenou montáží. Předáním díla transakce nekončí, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis nebo změny dispozic.

Naše hodnoty:

• zkušenosti – jsme připraveni Vám nabídnout naše znalosti a zkušenosti načerpané v průběhu realizací rozmanitých zakázek, víme jak našim klientům pomoci.

• kreativní myšlení – projevuje se především v individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Našim cílem je podat, pokud možno, tu nejlepší odpověď na každý dotaz. Kreativní myšlení je také základem pro vytváření nových řad produktů a příslušenství.

• řád – vysoké standardy poskytovaných služeb, stejně jako dokonalá organizace výrobního procesu, ve firmě ALSANIT je normou nezbytnou pro udržení se na trhu, což vyžaduje dodržování termínů a efektivitu při realizací objednávek.

• spolupráce – zaměřujeme se na spolupráci – jak interní, tedy mezi zaměstnanci, tak i na tu externí – s našimi dodavateli a zákazníky. Dbáme na to, aby měl každý zákazník podporu od prvotního kontaktu až po montáž hotového výrobku. Vážíme si stálých zákazníků a nabízíme jim účast v partnerských programech.

• spolehlivost – chápaná ve smyslu dodržování termínů, vysoké kvality dodávaných výrobků a velmi dobrých vztahů se zákazníky, je pro nás zvlášť důležitou hodnotou, které se nám daří dosáhnout díky řádu a spolupráci. Spolehlivost garantuje spokojenost zákazníků jak s produkty, tak i s poskytovanými službami.

ALSANIT SILNÁ EVROPSKÁ ZNAČKA

POSLÁNÍ SPOLEČNOSTI ALSANIT

Vynakládáme veškeré úsilí na to, aby měly naše výrobky vysokou životnost, byly moderní, ergonomické, a aby měly vysokou estetickou hodnotu. Hledáme řešení, která budou vyhovovat požadavkům uživatelů z různých průmyslových odvětví i z různých trhů.

Naším posláním je poskytovat nejkvalitnější produkty určené pro vybavení sanitárních zařízení a šaten – zejména sanitární kabiny a šatní skříňky.

 

 

VIZE ALSANIT

Snažíme se, aby značka ALSANIT byla nejen rozpoznatelná, ale aby současně byla také synonymem vysoce kvalitních výrobků. Chceme nastavit trendy a podílet se na vytváření prostorů v nově budovaných objektech po celém světě.

Chceme být firmou, jejíž produkty jsou doporučovány a používány pro vybavování interiérů po celém světě.

 

Certifikovaní dodavatelé

Certifikát FSC

FSC - neboli Forest Stewardship Council je nezisková organizace, jejímž cílem je zajistit, aby celý dodavatelský řetězec dřevařského průmyslu poskytoval vysoké standardy ochrany životního prostředí, etiky, rovného zacházení se zaměstnanci a zodpovědného využívání lesních zdrojů.

Právě díky těmto zdola jdoucím iniciativám jsou chráněny lesy a dřevozpracující průmysl, který si mnoho lidí spojuje se silným negativním dopadem na životní prostředí, někdy je dokonce vnímán jako hospodářství s rabovacím charakterem. Systém se snaží o to, aby byl průmysl nastaven na takový způsob fungování, který zaručuje přetrvání lesních zdrojů a jedinečných ekosystémů. Silnou stránkou FSC je to, že získání certifikátu je možné výlučně tehdy, pokud jej všechny subjekty dodavatelského řetězce rovněž vlastní a dodržují nejvyšší ekologické normy.

FSC mini

Výrobky na bázi dřeva firma ALSANIT nakupuje výlučně od dodavatelů, kteří vlastní certifikát FSC.

FSC

Certifikát PEFC

Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes - ve zkratce PEFC - 
je organizace, jejíž cílem je propagace vyváženého lesního hospodářství. Jedná se o neziskovou organizaci, jejíž řešení jsou používány ve více než 39 zemích a jejich systémech certifikace. Předností PEFC jsou nezávislí odborníci, kteří radí státním organizacím, jakým způsobem spravovat lesy a řídit výrobu založenou na těžbu dřeva. Cílem PEFC je vytvořit systém řízení lesních zdrojů, který zaručí přežití lesních ploch pro budoucí generace.

 

PEFC MINI

Dodavatelé DTDL a HPL desek, tj. produktů, které využívá firma ALSANIT, vlastní certifikát PEFC.

PEFC

Doporučují nás

GREEN CORNER SKANSKA

"Rozhodnutí o volbě dodavatele jsme učinili na základě výhodné nabídky. Výrobky byly vyrobeny a nainstalovány včas a řádně."

Wojciech Sokalski
Stavbyvedoucí SKANSKA

Obchodní centrum ALEJA Bielany

"Na základě shromážděných zkušeností ze spolupráce můžeme tuto firmu doporučit dalším dodavatelům a investorům, realizujícím obdobné projekty."

Artur Szarwiło
Technický ředitel, pobočka Jih STRABAG

AQUAZDRÓJ WAŁBRZYCH

"Společnost ALSANIT doporučuji jako spolehlivou, spolehlivou, plně připravenou provést zadané práce."

Bogdan Stanek
Předseda představenstva AQUAZDRÓJ

TOVÁRNA VOLKSWAGEN

"Svěřené práce, i přes značný časový tlak, byly provedeny ve stanovené lhůtě a řádně. Firmu ALSANIT je možné doporučit jako spolehlivého partnera pro spolupráci."

Bogusław Rudziński
Předseda představenstva BPBP BPBP

FALCON ARENA

"Firma ALSANIT je spolehlivý, flexibilní partner s velkými zkušenostmi ve stavebnictví, disponuje kvalifikovanými pracovníky, technickým potenciálem, jakož i lidskými zdroji k realizaci svěřených úkolů. Všechny práce probíhaly efektivně a s náležitou péčí."

Lukas Radivilavicus
CEO nSOFT

ÚSTŘEDÍ PRO STYK SE ZÁKAZNÍKY KANCELÁŘE PREZIDENTA POLSKÉ REPUBLIKY

"Prodej a dodávka skříněk proběhly spolehlivě, ve stanovené lhůtě, s náležitou péčí 
a angažovaností."

Krzysztof Wojdak
Ředitel ústředí pro styk se zákazníky kanceláře prezidenta Polské republiky

TECHNICKÁ UNIVERZITA V BIALYSTOKU

"Podle našeho názoru firma ALSANIT představuje profesionalitu v praxi. Jedná se o spolehlivého a doporučeníhodného partnera nabízejícího vysokou úroveň produktů a služeb."

Mariusz Szymański
Koordinátor projektůW.AWRUK

Výzkum a vývoj

ROZVÍJÍME SE S MYŠLENKOU NA NAŠE ZÁKAZNÍKY

Již více než deset let působíme v odvětví zaměřeném na vybavování sanitárních zařízení. Realizací různorodých zakázek pro naše zákazníky jsme se přesvědčili o tom, jak důležitý je trvalý rozvoj technologií. V zájmu zachování té nejvyšší kvality nabízených a realizovaných systémů se zaměřujeme na vlastní řešení:

- vyrábíme rozsáhlou řadu kování pro sanitární kabiny,
- jsme výlučným vlastníkem matric, ze kterých jsou raženy námi navržené hliníkové profily.

Jako první firma v Polsku jsme zahájili výrobu kabin z laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm. Inovativní přístup a olištování každé hrany desek speciálním profilem nám pomohlo vytvořit produkt, který je neuvěřitelně trvanlivý, a zároveň má velmi příznivou cenu.

Díky rozsáhlému vlastnímu skladu máme trvale zaskladněnu nejširší nabídku desek a barev na trhu. Rozvíjíme a zdokonalujeme naše produkty. V návaznosti na nejnovější trendy, které trvale monitorujeme, zlepšujeme vzhled detailů tak, aby naše výrobky tvořily estetický doplněk umožňující dokonalou závěrečnou výbavu každého interiéru.

 

VÝZKUM JE ZÁKLADEM INOVACE

Při zohledňování významu designu zároveň nezapomínáme na zajištění příslušné životnosti.

Průběžně provádíme vlastní výzkum kvality a trvanlivosti takových prvků jako jsou: panty, WC zámky nebo nožky. Před zahájením sériové výroby musejí panty projít zkouškou 200 000 cyklů otevřeno/zavřeno. Takovýto počet otevření a zavření odpovídá nejméně 5 letům bezproblémového používání.

Díky tomuto přístupu je záruka na naše výrobky reálnou deklarací. Výzkum a kontrola kvality je, a vždy bude, v naší firmě standardem.

PATENTY A CERTIFIKÁTY

Našim výrobkům bylo uděleno Evropské technické posouzení (certifikát ETA) a proto mohou být označeny značkou CE. Certifikát ETA byl vydán Institutem stavební techniky ve Varšavě.

Na mnohá řešení, včetně systému BEZPEČNÝCH PRSTŮ (anglicky SAFE FINGERS SYSTEM), systému profilů pro výrobu skříní a kování vlastníme patenty nebo užitné vzory.

Film O nás

Film O nás

PODÍVEJTE SE NA VIDEO A SEZNAMTE SE VŠEMI NAŠIMI PŘEDNOSTMI (odkaz na film v anglické verzi

VĚŘÍME V TECHNOLOGII

VYVÍJÍME – INVESTUJEME

Neustále investujeme do vývoje našich technologií a strojů. Zaměřujeme se na nejlepší dodavatele, z tohoto důvodu máme všechny stroje k obrábění desek od firmy FELDER. Moderní strojový park dává firmě ALSANIT vysokou efektivitu v její činnosti a dovoluje vyhovět nejvyšším požadavkům.

V současné době vlastníme:
- tři obráběcí CNC centra na desky HPL a DTDL,
- dvě automatické pily a vertikální pilu,
- jeřáb pro bezkolizní nakládku a vykládku desek z palet,
- dva automatické přímočaré olepovačky,
- dva soustruhy a CNC frézku pro výrobu kovového kování.

Všechny námi vlastněné stroje se vyznačují:

- velkou pracovní plochou,
- obráběním ve třech osách,
- přesností do 0,01 mm.

Prostřednictvím moderního strojového vybavení jsme schopni zajistit nejvyšší kvalitu vyráběných produktů. Snažíme se zajistit, aby produkty firmy ALSANIT v maximální míře odpovídaly potřebám trhu a požadavkům konečných uživatelů.

OPTIMALIZUJEME POSTUPY

To, co nás odlišuje od konkurence, jsou krátké lhůty realizace zakázek. Toho jsme dosáhli důkladným pozorováním všech prováděných činností a eliminací zbytečných kroků. Tam, kde to jen bylo možné, byly úkony prováděné doposud ručně nahrazeny zautomatizovanou prací strojů.

Kromě toho patříme mezi několik málo firem z oboru, které mají rozsáhlé skladové zásoby, a to jak desek HPL a DTDL, tak i hliníkových profilů a veškerého kování. Díky tomu, že vždy máme potřebné zásoby materiálu, můžeme zrealizovat objednávku v takové lhůtě, aby dokonale zapadala do harmonogramu realizace projektu systémem JUST IN TIME.

Důležitá je rovněž naše angažovanost a odbornost, kterou si cení projektanti a investoři, kteří hledají partnera pro realizaci individuálních řešení.

BUDOUCNOST JE TEĎ

Ve XXI. století již nestačí mít moderní stoje a zaměstnance se zkušenostmi. K dosažení konkurenční převahy je klíčovým aspektem jejich vzájemná provázanost a spolupráce. Klíčovou vlastností firmy ALSANT je sdílení znalostí na základě principu sítě. To znamená, že jednou nabytá informace je využívána a sdílena na dalších stanovištích dalšími pracovníky, díky čemuž šetříme čas a vyhýbáme se chybám.

Všechny stroje a stanoviště, které vlastníme, jsou napojené na počítačovou informační síť, jejímž základem je program pro tvorbu výrobní dokumentace.

Pracujeme také na propojení našich zákazníků s tímto systémem tak, aby byla ještě více zkrácena doba obsluhy jednotlivé zakázky, a aby spokojenost se spoluprací s námi dosáhla ještě vyšší úrovně.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.