Výrobky z HPL

Kompaktní laminát HPL jsou desky, které mají tvrdé, odolné a zároveň esteticky působící povrchovou úpravu. Materiál je odolný proti vodě a vyznačuje se vysokou odolností proti nárazům, otěru a poškrábání, tvrdosti a antistatickými vlastnostmi. Produkty zhotovené z HPL se snadno čistí, takže je možné udržovat hygienické podmínky ve veřejných hygienických zařízeních.

Sprchové kabiny - výrobce ALSANIT

V našem sortimentu jsou dostupné sprchové kabiny vyrobené z materiálů, zajišťujících maximální trvanlivost lehkých sanitárních konstrukcí. Sprchové kabiny jsou mezi jinými vyrobeny z prvků z desek HPL a hliníkových profilů a nožek.

Tvarové řešení sprchových kabin zahrnuje jednoduché zástěny ve tvaru "I", tedy lehké stěny z HPL oddělující sprchy, stejně jako sprchové kabiny ve tvaru "L" nebo "T" se širšími čely s možností oddělení zóny mokré a suché. Pro ty nejnáročnější nabízíme sprchy vybavené dveřmi se zámkem. Námi nabízené sprchové HPL kabiny, jsou využívané jak ve sportovních objektech nebo veřejných zařízeních, tak i v hygienických zařízeních v podnicích.

Trvanlivé, estetické a funkční sprchové kabiny z HPL

Mezi přednosti systémových HPL kabin, které vyrábíme, patří především jejich životnost. Pokud se rozhodnete spolupracovat s firmou ALSANIT, investujete do řešení na celou řadu let. Jedná se o návrh pro investory, kteří chtějí objednat osvědčené sanitární kabiny z HPL ve vysoké kvalitě a za skvělou cenu. Řešení firmy ALSANIT z oblasti sprchovacích kabin umožňují vytvářet dispozice místností, kde je vysoká estetika spojená s vynikajícími funkčními parametry.

HPL desky jsou rovněž vhodné, s ohledem na své vlastnosti, jako umyvadlové desky. Desky z HPL vyrábíme na míru a můžeme je připravit, po obdržení příslušných šablon od zákazníka, s otvorem pro umyvadla.

Umyvadlové desky a další konstrukce z HPL

Výhodou používání systémů z HPL jsou skvělý poměr ceny a kvality, jednoduchost konstrukce a omezení na minimum míst, ve kterých by se mohla hromadit těžko odstranitelná špína. Další výhodou firmou ALSANIT nabízených sanitárních konstrukcí z HPL je možnost výběru barvy desek z široké palety barev. Naše HPL produkty proto umožňují vytvořit hygienické, bezpečné, funkční a estetické sanitární prostory v objektech veřejných služeb.

Ty, kteří mají zájem o naší nabídku, zveme na bližší seznámení se s jednotlivými produkty, a v případě dotazů se prosím obraťte na naše obchodní oddělení.

0

Tolik projektů
ročně realizujeme

0

Každý měsíc
vyrobíme tolik dveří

0

Do tolika zemí
se dostaly naše produkty

0

Tolik osob
čítá kolektiv ALSANIT

Lehké systémové zástěny HPL "I"

Lehké zástěny z HPL jsou jednoduché sprchové příčky. Vyznačují se vysokou trvanlivostí a snadno se udržují v čistotě.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Zástěny "T" nebo "F"

Sprchové přepážky z HPL ve tvaru L nebo T poskytují možnost oddělení mokré a suché zóny. Tím také umožňují oddělení předsíněk u sprch od šatny.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Stěnové systémy

TECHNOWALL je systémové obložení stěn navržené s ohledem na rychlý přístup k instalacím umístěným za nimi. Určeno pro suché i mokré místnosti.

Systém dostupný pro desky

LPW HPL
18 mm 10/12 mm

Sprchové kabiny s dveřmi

Sprchové kabiny s dveřmi byly pečlivě promyšleny a odpovídajícím způsobem navrženy. Nižší dveře zajišťují dokonalé větrání a šatní tyč umožňuje zavěšení oblečení nebo ručníku.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Umyvadlové desky z HPL

Umyvadlové desky jsou nezbytné v každé koupelně s umyvadly. Všechny umyvadlové desky jsou vyrobeny z HPL desek, které jsou velmi vhodné pro tuto aplikaci.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.