Vybavení kanceláří

Moderní kancelářské prostory vyžadují stejně moderní výrobky. ALSANIT již léta poskytuje vybavení do kancelářských zařízení.. Vidíme, jak se vyvíjejí trendy a přizpůsobujeme jim naši nabídku. Pro kancelářské skříňky ALSANIT je možné najít mnoho aplikací, a to nejen jako tradiční skříňky pro dokumentaci nebo šatní skříňky, ale také jako moderní skříňky se schránkami. Kancelářské skříňky ALSANIT se vyznačují především koncepcí modulárního vybavení a komplexních řešení. Ve firmě ALSANIT si každý zákazník koupí jak skříně z osobně vybraných materiálů, tak i odpovídající zámky, které umožní doplnit plnou funkčnost požadovanou od kancelářských skříní.

Nejnovější trend zahrnuje depozitní skříně a další rozvinutí jejich funkcí, stále častěji jsou kancelářské skříňky dynamicky přidělovány zaměstnancům a jejich obsah je věnován konkrétním lidem nebo pracovním pozicím. Takto dříve připravená korespondence anebo vybavení směřuje ke konkrétním osobám, které si je přebírá z ústředí. V tomto systému je velmi důležité správné označení skříní a navržení správného zámku, nejlépe kódového, díky čemuž bude zaměstnanec moci po získání jedinečného kódu otevřít uvedenou skříňku a převzít si tam pro něho uložený obsah. S ohledem vydávaný obsah skříňky, mohou zaměstnancům tyto skříňky sloužit například na notebook, skříňky na telefon, skříňky na kancelářskou korespondenci nebo dokumentaci a tak dále.

Dalším zajímavým produktem jsou skříňky typu „hot desk“, to znamená řešení pro mobilní zaměstnance. Podstata „hot desk“ je ve vytváření dočasných pracovních míst. Skříňky v této koncepci nemají striktně přiděleného uživatele, a osoby, vstupující do kanceláře, rozhodují, které kancelářské skříně obsadí. Toto řešení vyžaduje dostatečně flexibilní projekt kancelářského nábytku – aby byl schopen splňovat měnící se potřeby uživatelů.

Nicméně komplexní vybavení kanceláří není jen o dodávce skříní. Nabízíme také kompletní vybavení kancelářských budov sanitárními kabinami a umyvadlovými deskami. Naše výrobky jsou velmi odolné, ale i estetické. Mimo jiné pro hygienická zařízení v kancelářských budovách navrhujeme moderní kabiny ze sendvičových desek nebo ze skla. Naše sanitární kabiny do kanceláří mohou být vybaveny madly nebo mít minimalistický vzhled díky ustupujícím nožkám a na minimum omezeným montážním profilům a skrytému kování. Pomáháme svými zkušenostmi a znalostmi, přičemž ochotně spolupracujeme s architekty a projektanty.

Na otázku kde je možné koupit skříňky pro kanceláře, odpovídáme bez váhání – ve firmě ALSANIT. Námi nabízené vybavení umožní vytvořit profesionální a funkční prostory v každém podniku. V případě zájmu se, prosím, obraťte na naše obchodní oddělení za účelem zpracování cenové nabídky.

Solari

WC kabiny SOLARI v sobě spojují odolnost, estetiku kování z hliníku a polyamidu, a nejlepší cenu. Díky svému univerzálnímu využití je nejprodávanějším systémem sanitárních kabin, používaným ve spojení s deskami DTDL, HPL a SANDWICH. Systémové stěny se vyznačují minimalistickým vzhledem, nejvyšší kvalitou zpracování a možností výběru ze široké škály dostupných barev.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Persei

Sanitární kabiny PERSEI s kováním navrženým a vyráběným firmou ALSANIT se vyznačují především prestižním vzhledem. Jedinečný vzhled leštěné nerezové oceli je klíčovým znakem WC kabin PERSEI. Kromě toho se vyznačují zajímavou povrchovou úpravou kotvících hliníkových profilů, širokou nabídkou barev a možností provedení kabin na celou výšku místnosti.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Aquari

Inovace na trhu WC kabin je možná. Svědčí o tom i WC kabiny AQUARI , které jsou vybaveny systémem „bezpečných prstů“. Jejich klasický elegantní styl je založený na jednoduchých liniích. Mezi jedinečné vlastnosti produktu patří mimo jiné hliníkové kování, bezúdržbový provoz a řešení předcházející vandalismu.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -

Lift

Systém je navržen tak, aby toaletní kabiny získaly lehkost a subtilní vzhled. LIFT je systém WC kabiny, který působí dojmem zavěšených sanitárních kabin. Jde o dokonalé řešení pro místnosti s nadstandardním charakterem. Spokojenost investorů však ovlivňuje nejen jedinečný design, ale také kvalita zpracování a možnost provedení potisku.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
   - 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Pisoárové zástěny

Pisoárové příčky jsou dokonalým doplňkovým produktem na každém pánském WC. Naše pisoárové příčky se pomocí rozet zavěšují na zeď. Pisoárové zástěny z HPL mají rohy zaoblené, zatímco zástěny z dřevotřískové desky mají rohy vyřezané pod úhlem 90 stupňů.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm     -
28mm 12mm     -

TAURUS

Použití desek HPL na výrobu šatních skříní je skutečnou revolucí. Skříně TAURUS vyrobené výhradně z HPL jsou neobyčejně odolné, snadno se udržují a jsou vyráběny i na míru bez doplatku.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

LUXA

Skříňky LUXA představují eleganci v jednoduchém vydání a odkazují tak na velmi funkční skandinávský styl nábytku. Tyto populární dřevotřískové skříňky jsou vhodné pro celou řadu zařízení od kanceláří až po sportovní objekty.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
DTDL 18mm 18mm 18mm
       

VELA

Linie VELA jsou cenově dostupné skříně vyrobené z kovu s možností volby kovových, HPL nebo LPW dveří. Jsou to univerzální nábytek přizpůsobený pro bezpečné ukládání věcí ve školách, pracovních zařízeních nebo sportovních objektech.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
OCYNKOVANÁ OCEL 0,7 mm 0,7 mm 0,7 mm
HPL    -    - 10 mm
DTDL    -    - 18 mm

 

COMBO

Skríně COMBO jsou patentovaným systémem modulárních skříní, který podle našeho názoru představuje nejlepší řešení na světě. Modulární konstrukce kovových těles skříní umožňuje neomezené možnosti aranžování a dveře vyrobené z odolných materiálů výrazně zvyšují trvanlivost a vzhled.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL    -    - 10/12 mm
DTDL    -    - 18 mm
SKLO    -    - 6 mm
OCYNKOVANÁ OCEL 0,7 mm 0,7 mm     -

ARTUS

Skříně z HPL, jejichž konstrukce je založena na patentovaném systému hliníkových profilů. Poskytují pevnost a odolnost po mnoho let, zachovávají moderní vzhled a funkčnost.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

Umyvadlové desky z HPL

Umyvadlové desky jsou nezbytné v každé koupelně s umyvadly. Všechny umyvadlové desky jsou vyrobeny z HPL desek, které jsou velmi vhodné pro tuto aplikaci.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

V současné době dostávají kancelářské prostory stále modernější podobu. Oblíbená se stávají řešení typu HOT DESK, které jsou založeny na flexibilním přiřazování pracoviště zaměstnancům. Vycházeje vstříc novým potřebám jsme zpracovali nabídku typu HOT DESK.

Nový trend způsobuje, že kancelářské skříně na korespondenci nebo dokumenty hrají klíčovou úlohu v oběhu informací. Námi navrhovaná řešení umožňují rychlou, ale také bezpečnou, distribuci firemních informací.

Konstrukce pro osobní věci, stejně jako pro notebooky nebo telefony, jsou dalším praktickým kusem nábytku, který umožní lépe organizovat svou práci, a tím zkracovat dobu realizace jednotlivých projektů.

Nábytek ALSANIT je velmi dobře promyšlené řešení. Vznikal totiž na základě analýzy změn a nových potřeb uživatelů.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.