O Alsanit/ HAMROZI

ALSANIT, vytváříme prostor

Zabýváme se výrobou a komplexní dodávkou vybavení objektů. Specializujeme se na sanitární zařízení. Do strategie naší činnosti máme vepsán trvalý rozvoj, jehož směr je určován požadavky zákazníků. Vyvinuté systémy přizpůsobujeme potřebám uživatelů. Zkoumáme, testujeme, ověřujeme. Naše firma je tvořena týmem nápaditých a otevřených lidí, pro které je jejich práce koníčkem. Vytváříme prostor pro efektivní spolupráci se zákazníky.

Společnost HAMROZI s.r.o.

Společnost HAMROZI s.r.o. je výhradním dodavatelem sanitárních příček a šatních skříněk značky ALSANIT pro český a slovenský trh. Pro své klienty z řad stavebních společností (typicky generálních dodavatelů staveb), měst a obcí, zdravotních a sportovních zařízení, či soukromých investorů kompletně dodáváme následující:

  • WC kabiny
  • sprchové kabiny a zástěny
  • šatní skříňky

Zajišťujeme kompletní dodávku a montáž, typická realizace začíná poptávkou a je následovaná cenovou nabídkou, příp. technickou konzultací. Po odsouhlasení všech náležitostí je provedeno zaměření prostor našim pracovníkem. Výroba potom trvá okolo dvou týdnů, samozřejmě v závislosti na rozsahu zakázky a sezóně (u skříní je tato doba zpravidla delší), a je zakončena precizně provedenou montáží. Předáním díla transakce nekončí, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis nebo změny dispozic.

Naše hodnoty:

• zkušenosti – jsme připraveni Vám nabídnout naše znalosti a zkušenosti načerpané v průběhu realizací rozmanitých zakázek, víme jak našim klientům pomoci.

• kreativní myšlení – projevuje se především v individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Našim cílem je podat, pokud možno, tu nejlepší odpověď na každý dotaz. Kreativní myšlení je také základem pro vytváření nových řad produktů a příslušenství.

• řád – vysoké standardy poskytovaných služeb, stejně jako dokonalá organizace výrobního procesu, ve firmě ALSANIT je normou nezbytnou pro udržení se na trhu, což vyžaduje dodržování termínů a efektivitu při realizací objednávek.

• spolupráce – zaměřujeme se na spolupráci – jak interní, tedy mezi zaměstnanci, tak i na tu externí – s našimi dodavateli a zákazníky. Dbáme na to, aby měl každý zákazník podporu od prvotního kontaktu až po montáž hotového výrobku. Vážíme si stálých zákazníků a nabízíme jim účast v partnerských programech.

• spolehlivost – chápaná ve smyslu dodržování termínů, vysoké kvality dodávaných výrobků a velmi dobrých vztahů se zákazníky, je pro nás zvlášť důležitou hodnotou, které se nám daří dosáhnout díky řádu a spolupráci. Spolehlivost garantuje spokojenost zákazníků jak s produkty, tak i s poskytovanými službami.

Doporučují nás

GREEN CORNER SKANSKA

"Rozhodnutí o volbě dodavatele jsme učinili na základě výhodné nabídky. Výrobky byly vyrobeny a nainstalovány včas a řádně."

Wojciech Sokalski
Stavbyvedoucí SKANSKA

Obchodní centrum ALEJA Bielany

"Na základě shromážděných zkušeností ze spolupráce můžeme tuto firmu doporučit dalším dodavatelům a investorům, realizujícím obdobné projekty."

Artur Szarwiło
Technický ředitel, pobočka Jih STRABAG

AQUAZDRÓJ WAŁBRZYCH

"Společnost ALSANIT doporučuji jako spolehlivou, spolehlivou, plně připravenou provést zadané práce."

Bogdan Stanek
Předseda představenstva AQUAZDRÓJ

TOVÁRNA VOLKSWAGEN

"Svěřené práce, i přes značný časový tlak, byly provedeny ve stanovené lhůtě a řádně. Firmu ALSANIT je možné doporučit jako spolehlivého partnera pro spolupráci."

Bogusław Rudziński
Předseda představenstva BPBP BPBP

FALCON ARENA

"Firma ALSANIT je spolehlivý, flexibilní partner s velkými zkušenostmi ve stavebnictví, disponuje kvalifikovanými pracovníky, technickým potenciálem, jakož i lidskými zdroji k realizaci svěřených úkolů. Všechny práce probíhaly efektivně a s náležitou péčí."

Lukas Radivilavicus
CEO nSOFT

ÚSTŘEDÍ PRO STYK SE ZÁKAZNÍKY KANCELÁŘE PREZIDENTA POLSKÉ REPUBLIKY

"Prodej a dodávka skříněk proběhly spolehlivě, ve stanovené lhůtě, s náležitou péčí 
a angažovaností."

Krzysztof Wojdak
Ředitel ústředí pro styk se zákazníky kanceláře prezidenta Polské republiky

TECHNICKÁ UNIVERZITA V BIALYSTOKU

"Podle našeho názoru firma ALSANIT představuje profesionalitu v praxi. Jedná se o spolehlivého a doporučeníhodného partnera nabízejícího vysokou úroveň produktů a služeb."

Mariusz Szymański
Koordinátor projektůW.AWRUK

Výzkum a vývoj

ROZVÍJÍME SE S MYŠLENKOU NA NAŠE ZÁKAZNÍKY

Již více než deset let působíme v odvětví zaměřeném na vybavování sanitárních zařízení. Realizací různorodých zakázek pro naše zákazníky jsme se přesvědčili o tom, jak důležitý je trvalý rozvoj technologií. V zájmu zachování té nejvyšší kvality nabízených a realizovaných systémů se zaměřujeme na vlastní řešení:

- vyrábíme rozsáhlou řadu kování pro sanitární kabiny,
- jsme výlučným vlastníkem matric, ze kterých jsou raženy námi navržené hliníkové profily.

Jako první firma v Polsku jsme zahájili výrobu kabin z laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm. Inovativní přístup a olištování každé hrany desek speciálním profilem nám pomohlo vytvořit produkt, který je neuvěřitelně trvanlivý, a zároveň má velmi příznivou cenu.

Díky rozsáhlému vlastnímu skladu máme trvale zaskladněnu nejširší nabídku desek a barev na trhu. Rozvíjíme a zdokonalujeme naše produkty. V návaznosti na nejnovější trendy, které trvale monitorujeme, zlepšujeme vzhled detailů tak, aby naše výrobky tvořily estetický doplněk umožňující dokonalou závěrečnou výbavu každého interiéru.

 

VÝZKUM JE ZÁKLADEM INOVACE

Při zohledňování významu designu zároveň nezapomínáme na zajištění příslušné životnosti.

Průběžně provádíme vlastní výzkum kvality a trvanlivosti takových prvků jako jsou: panty, WC zámky nebo nožky. Před zahájením sériové výroby musejí panty projít zkouškou 200 000 cyklů otevřeno/zavřeno. Takovýto počet otevření a zavření odpovídá nejméně 5 letům bezproblémového používání.

Díky tomuto přístupu je záruka na naše výrobky reálnou deklarací. Výzkum a kontrola kvality je, a vždy bude, v naší firmě standardem.

PATENTY A CERTIFIKÁTY

Našim výrobkům bylo uděleno Evropské technické posouzení (certifikát ETA) a proto mohou být označeny značkou CE. Certifikát ETA byl vydán Institutem stavební techniky ve Varšavě.

Na mnohá řešení, včetně systému BEZPEČNÝCH PRSTŮ (anglicky SAFE FINGERS SYSTEM), systému profilů pro výrobu skříní a kování vlastníme patenty nebo užitné vzory.

Film O nás

Film O nás

PODÍVEJTE SE NA VIDEO A SEZNAMTE SE VŠEMI NAŠIMI PŘEDNOSTMI (odkaz na film v anglické verzi

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.