Zástěny "T" nebo "F"

Výrobky z HPL Zástěny "T" nebo "F"

Kabiny se zástěnou, dovolující zavěšení oblečení, které dále zpevňuje a vyztužuje celou konstrukci sprchových kabin. Koupelny, kde se nachází více sprchových míst, mohou být vybavena sprchovými kabinami ALSANIT, jejichž dělící příčky mohou být dodatečně vyztuženy zástěnami. Dlouhá životnost kabin je zajištěna díky použití nekorodujících a odolných materiálů.

Na čelním pásku umístěném na začátku každé dělící zástěny je možné na přání zákazníka namontovány háček k zavěšení ručníku nebo oblečení. Sestavy sprchových zástěn jsou ztuženy horním profilem (hrazdou), který je v dostatečné výšce, a který současně slouží k zavěšení závěsu. Sprchové kabiny, stejně jako všechny naše výrobky, jsou rozměrově, barevně a funkčně přizpůsobeny jakýmkoliv místnostem a jsou montovány za pomocí nastavitelných nožek.

Pokud je použita dodatečná zástěna, získáme v prostoru sprchových kabin velmi užitečný tzv. suchý prostor. Je to dáno tím, že zástěna, umístěná kolmo na dělící příčky mezi jednotlivými sprchami, je navíc zpevněna horním profilem, na které je také zavěšen závěs. V „suchém“ prostoru také existuje možnost provedení lavičky.

celková výška: 2010mm
mezera nad podlahou: 170mm
hloubka: min. 900mm

* Standardní rozměry mohou být upraveny podle požadavku zákazníků.

  • hliníkové profily sloužící k upevňování zástěn
  • závěs z PVC v ceně
  • hliníkové nožky jsou montované jako naložené na HPL desky, rozsah nastavení +/- 20 mm, ocelové jádro

Výhody aplikace

  • vysoká tuhost a odolnost kabinových sestav
  • možnost provedení výřezů pro sprchové vaničky
  • řešení na mnoho let
  • na minimum omezené detaily, kde by se v průběhu koupání mohla hromadit špína

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.