Umyvadlové desky z HPL

Výrobky z HPL Umyvadlové desky z HPL

Umývadlové desky vyrobené z laminátu HPL si získávají stále větší popularitu. Díky svým jedinečným vlastnostem, jako je voděodolnost a vysoká odolnost, jsou ideálním řešením pro moderní, praktické a stylové interiéry. Laminát HPL do koupelny představuje příklad využití pokročilé výrobní technologie. Materiál vzniká nasákáním celulózových vláken specializovanými pryskyřicemi, které jsou následně lisovány pod vysokým tlakem. V důsledku tohoto procesu vzniká mimořádně odolný a trvanlivý materiál, který se osvědčuje v náročných podmínkách koupelen. Jednou z nejdůležitějších vlastností HPL je voděodolnost. Deska do koupelny z laminátu je neustále vystavena kontaktu s vodou a párou. Díky voděodolnosti nedochází k deformaci, bobtnání ani ztrátě vlastností.

Kromě toho takovýto materiál nepohlcuje tekutiny. To je zejména důležité z hlediska hygieny, protože voděodolné povrchy nezpůsobují vznik plísní a bakterií, které mohou vznikat v vlhkém prostředí. Desky HPL jsou také snadno udržovatelné. Díky nedostatku pórovitosti voda a jiné tekutiny nepronikají do povrchu, co usnadňuje čištění. Stačí otřít vlhkým hadříkem, aby se nečistoty odstranily, což je velkým ulehčením při každodenním používání. Kromě toho má voděodolnost také vliv na vzhled nábytku. Takovéto umývadlové desky si zachovávají svůj původní vzhled po dlouhou dobu, takže není nutné provádět časté renovace.

celková výška: 500mm
mezera nad podlahou: 150mm
délka desky z jednoho kusu max. 2600mm

* Standardní rozměry je možné změnit podle požadavku zákazníků.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Umývadlová deska z laminátu

Umývadlová deska dostupná v naší komplexní nabídce se vyznačuje vysokou odolností proti otěru, poškrábání a vtloukání, což je zvláště důležité v intenzivně využívaných prostorách, jako jsou koupelny. Odolnost desky zajišťuje, že je mimořádně odolná, což se zase projevuje na delší životnosti a ekonomičnosti. Odolnost proti mechanickému poškození znamená, že deska zůstává v dokonalém stavu po dlouhá léta - i při intenzivním používání. Je třeba dodat, že povrchová vrstva HPL může být udržována téměř v libovolné barvě, což umožňuje snadné přizpůsobení individuálním preferencím a celkovému stylu koupelny. Někteří zákazníci se rozhodují pro použití zavěšených umyvadel.

Další výhodou našich produktů je skutečnost, že i tenké kompaktní desky HPL prokazují dobrou tepelnou stabilitu. To znamená, že jsou odolné vůči vysokým teplotám. To je obrovská výhoda v situacích, kdy jsou na desce umístěny horké předměty, jako jsou fén na vlasy nebo žehličky. Zabraňuje deformacím a poškození povrchu teplem. Deska z HPL je vynikajícím řešením na místech, kde hygiena hraje velmi důležitou roli. Na neabsorbujícím povrchu se neusazuje špína, bakterie ani plísně. Nabízíme desku HPL na míru, což umožňuje perfektní přizpůsobení rozměrů konkrétnímu prostoru koupelny, bez ohledu na její velikost nebo tvar. Možnost úpravy délky a šířky desky je zvláště důležitá v případě nestandardních projektů koupelen. Zveme vás také k seznámení s dalšími prvotřídními produkty dostupnými v naší komplexní nabídce.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.