Pro firmy a průmysl

Správně navržené výrobky jsou nejen trvanlivé, ale také estetické, o čemž svědčí INDUSTRIÁLNÍ styl. Výrobky ALSANIT dokonale zapadají do tohoto stylu, a bohatá nabídka umožňuje celkové vybavení firemních hygienických zařízení a šaten pro zaměstnance.

V případě skříní pro zaměstnance ALSANIT určených pro pracovníky ve výrobě se jedná o mnohem více než typické plechové skříňky do šaten pro zaměstnance. Náš nábytek pro zaměstnance má kovová těla a dveře mohou být vyrobeny jednak také z kovu, ale také z jiných materiálů, jako je HPL nebo dřevotřísková laminovaná deska. Naše filozofie modulárních konstrukce skříní přitom umožňuje jejich dodatečnou úpravu, což výrazně prodlužuje jejich životní cyklus. Skříňky pro zaměstnance mohou být zakoupeny v konfiguraci šatních skřínek v souladu s BOZP, a následně mohou být, v případě potřeby, upraveny pro funkci skříněk na úschovu nebo skříní s menšími schránkami.

Nabídka firmy Alsanit však zahrnuje nejen šatní skříně, ale také komplexní vybavení firemních hygienických zařízení. S firmou ALSANIT můžete vybavit zaměstnanecké koupelny sanitárními kabinami, umyvadlovými deskami a sprchovými nebo pisoárovými přepážkami. Všude tam, kde existuje zvýšená vlhkost působící na kabiny, používáme HPL desky, a tam, kde vlhkost nepřesahuje 60%, nabízíme levnější, ale stejně odolná řešení z dřevotřískových desek. Sanitární kabiny pro firemní koupelny a hygienická zařízení od firmy ALSANIT nabízejí investici, která poslouží mnoho let.

Cena šatních skříní je uváděna na základě Vaší poptávky, která by měla být doplněna plánky místností, přičemž kromě rozměrů je důležité také požadované vybavení skříní, jakož i materiál, z kterého mají být vyrobené. Obdobně pro udání ceny za sanitární kabiny je potřeba mít půdorys nebo podobný plánek místnosti, neboť kabiny jsou vždy vyráběné na míru tak, aby byly dobře přizpůsobeny prostoru, kde mají být osazeny. Těšíme se na Vaše dotazy a poptávky na realizace Vašich investic s firmou ALSANIT.

Solari

WC kabiny SOLARI v sobě spojují odolnost, estetiku kování z hliníku a polyamidu, a nejlepší cenu. Díky svému univerzálnímu využití je nejprodávanějším systémem sanitárních kabin, používaným ve spojení s deskami DTDL, HPL a SANDWICH. Systémové stěny se vyznačují minimalistickým vzhledem, nejvyšší kvalitou zpracování a možností výběru ze široké škály dostupných barev.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Persei

Sanitární kabiny PERSEI s kováním navrženým a vyráběným firmou ALSANIT se vyznačují především prestižním vzhledem. Jedinečný vzhled leštěné nerezové oceli je klíčovým znakem WC kabin PERSEI. Kromě toho se vyznačují zajímavou povrchovou úpravou kotvících hliníkových profilů, širokou nabídkou barev a možností provedení kabin na celou výšku místnosti.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Aquari

Inovace na trhu WC kabin je možná. Svědčí o tom i WC kabiny AQUARI , které jsou vybaveny systémem „bezpečných prstů“. Jejich klasický elegantní styl je založený na jednoduchých liniích. Mezi jedinečné vlastnosti produktu patří mimo jiné hliníkové kování, bezúdržbový provoz a řešení předcházející vandalismu.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -

Pisoárové zástěny

Pisoárové příčky jsou dokonalým doplňkovým produktem na každém pánském WC. Naše pisoárové příčky se pomocí rozet zavěšují na zeď. Pisoárové zástěny z HPL mají rohy zaoblené, zatímco zástěny z dřevotřískové desky mají rohy vyřezané pod úhlem 90 stupňů.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm     -
28mm 12mm     -

TAURUS

Použití desek HPL na výrobu šatních skříní je skutečnou revolucí. Skříně TAURUS vyrobené výhradně z HPL jsou neobyčejně odolné, snadno se udržují a jsou vyráběny i na míru bez doplatku.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

CANIS

Skříně CANIS jsou podle našeho názoru nejlepším řešením na světě. Modulární konstrukce plechových korpusů skříněk poskytuje neomezené možnosti uspořádání, přičemž dveře z HPL výrazně zvyšují trvanlivost a vylepšují jejich vzhled.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
HPL    -    - 10/12mm
OCEL 0,7mm 0,7mm     -

Musca

Skříňky MUSCA jsou jako dělané pro zákazníky, kteří hledají estetická a cenově dostupná řešení. Modulární konstrukce umožňuje dodatečnou modifikaci skříní, což má za následek výrazné prodloužení jejich životního cyklu.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
DTDL    -    - 18mm
PLECH 0,7mm 0,7mm     -

URSA

Skříňky URSA představují eleganci v jednoduchém vydání a odkazují tak na velmi funkční skandinávský styl nábytku. Tyto populární dřevotřískové skříňky jsou vhodné pro celou řadu zařízení od kanceláří až po sportovní objekty.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
DTDL 18mm 18mm 18mm
       

COMMERCE

Linia COMMERCE to niedrogi szafki wykonane w całości z metalu. Są to uniwersalne meble przystosowane do bezpiecznego przechowywania rzeczy w szkołach, zakładach pracy czy obiektach sportowych. 

Systém dostupný pro desky

  PLECY KORPUS DRZWI
STAL OCYNK 0,65 mm 0,65 mm 0,65 mm

Zástěny "T" nebo "F"

Sprchové přepážky z HPL ve tvaru L nebo T poskytují možnost oddělení mokré a suché zóny. Tím také umožňují oddělení předsíněk u sprch od šatny.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Sprchové kabiny s dveřmi

Sprchové kabiny s dveřmi byly pečlivě promyšleny a odpovídajícím způsobem navrženy. Nižší dveře zajišťují dokonalé větrání a šatní tyč umožňuje zavěšení oblečení nebo ručníku.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Umyvadlové desky z HPL

Umyvadlové desky jsou nezbytné v každé koupelně s umyvadly. Všechny umyvadlové desky jsou vyrobeny z HPL desek, které jsou velmi vhodné pro tuto aplikaci.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Průchozí bazénové převlékací kabiny

Funkčnost a ergonomie.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Připravili jsme širokou škálu vybavení šaten pro zaměstnance. Řešení, která nabízíme, jsou flexibilní a naleznou své uplatnění v různých podnicích.

Skříňky pro zaměstnance firmy ALSANIT jsou primárně navrženy pro uchovávání oblečení. Robustní konstrukce, nejlepší materiály a promyšlená technická řešení jsou faktory, které odlišují naši nabídku od nabídky konkurence. Produkty mohou být konfigurovány tak, aby oddělovaly uložené čisté a špinavé oblečení. Další vybavení ve formě polic nebo skříněk umožňuje optimální využití prostorů šatny.

Propagujeme moderní řešení. Naše skříňky mohou být vybaveny elektronickými zámky, které lze otevřít kartami. Máme také zámky na kód zvláště vhodné v potravinářských provozech, kde by u sebe zaměstnanci neměli nosit žádné předměty, zejména ty kovové.

Naše skříňky mohou být rovněž použitý jako odkládací prostor pro různé druhy oblečení, včetně obuvi. Je možné jej volně modifikovat dle konkrétních požadavků zákazníků a pravidel BOZP tak, aby splňovaly kritéria konkrétních skupin uživatelů, jako například hasičů.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.