Persei

WC kabiny Persei

Kování s povrchovou úpravou kartáčované nerezové oceli jsou stále častěji používaným prvkem moderního stavebnictví. Konstruktéři firmy ALSANIT speciálně navrhli ergonomická a elegantní kování systému PERSEI , která jsou určena právě pro realizace, při kterých se počítá s prestižním vzhledem nerezové ocele.

Elegance, estetika, prestiž, preciznost a spolehlivost, tak lze několika slovy popsat kabiny systému PERSEI.

Tento systém se může použít s jakýmkoliv typem desek: HPL, DTDL nebo SANDWICH, všech tlouštěk a s těmi nejlepšími technickými parametry. Profily s jemnou, ušlechtilou linií bezpečně spojují kabiny a dodávají konstrukci pevnost, při současném zachování dojmu výjimečné lehkosti. Standardně, ale ne nutně, je horní ztužující profil u kabin z HPL pohledově skrytý za dveřmi kabin, v případě desek DTDL je naložený nad dveřmi.

Systém může být montován buď svépomocně na základě přiloženého návodu k montáži, nebo autorizovaným a zkušeným montážním týmem ALSANIT.

celková výška 2010mm
mezera nad podlahou 190mm
hloubka: min. 1150mm

* standardní rozměry mohou být změněny podle požadavku zákazníků

pelna wysokosc 300x300
možnost provedení kabin na plnou výšku místnosti

Kování systému PERSEI bylo navrženo a vyrobeno firmou ALSANIT.

• kování s prestižním vzhledem kartáčované nerezi,
• nejvyšší kvalita zpracování,
• pro desky 28 mm, a silnější existuje možnost použití klasické kliky nebo madel (za příplatek – dle konkrétně vybraného kování),
stínová spára pro desky 28 mm, a silnější – zajímavá detail, při kterém jsou montážní profily pro napojení na odvodovou stěnu v hraně desky, a proto jsou pohledově skryté (za příplatek),
• možnost přizpůsobení individuálním potřebám,
• CERTIFIKÁT CE,

ce

HPL desky jsou vyrobeny technologií SANITISED, proto mají antibakteriální vlastnosti.

saniti 

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.