Persei

Popis:

Kování s povrchovou úpravou kartáčované nerezové oceli jsou stále častěji používaným prvkem moderního stavebnictví. Konstruktéři firmy ALSANIT speciálně navrhli ergonomická a elegantní kování systému PERSEI , která jsou určena právě pro realizace, při kterých se počítá s prestižním vzhledem nerezové ocele.

Elegance, estetika, prestiž, preciznost a spolehlivost, tak lze několika slovy popsat kabiny systému PERSEI.

Tento systém se může použít s jakýmkoliv typem desek: HPL, DTDL nebo SANDWICH, všech tlouštěk a s těmi nejlepšími technickými parametry. Profily s jemnou, ušlechtilou linií bezpečně spojují kabiny a dodávají konstrukci pevnost, při současném zachování dojmu výjimečné lehkosti. Standardně, ale ne nutně, je horní ztužující profil u kabin z HPL pohledově skrytý za dveřmi kabin, v případě desek DTDL je naložený nad dveřmi.

Systém může být montován buď svépomocně na základě přiloženého návodu k montáži, nebo autorizovaným a zkušeným montážním týmem ALSANIT.

Rozměry

celková výška 2010mm
mezera nad podlahou 190mm
hloubka: min. 1150mm

* standardní rozměry mohou být změněny podle požadavku zákazníků

pelna wysokosc 300x300
možnost provedení kabin na plnou výšku místnosti

Unikátní funkce produktu

Kování systému PERSEI bylo navrženo a vyrobeno firmou ALSANIT.

• kování s prestižním vzhledem kartáčované nerezi,
• nejvyšší kvalita zpracování,
• pro desky 28 mm, a silnější existuje možnost použití klasické kliky nebo madel (za příplatek – dle konkrétně vybraného kování),
stínová spára pro desky 28 mm, a silnější – zajímavá detail, při kterém jsou montážní profily pro napojení na odvodovou stěnu v hraně desky, a proto jsou pohledově skryté (za příplatek),
• možnost přizpůsobení individuálním potřebám,
• CERTIFIKÁT CE,

ce

HPL desky jsou vyrobeny technologií SANITISED, proto mají antibakteriální vlastnosti.

saniti 

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm
Używamy cookies by optymilozwać Twoje doświadzenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą polityką prywatności.