TAURUS

Šatní skříňky TAURUS

HPL desky jsou materiálem 21. století. Mají extrémní životnost, jsou odolné proti poškrábání a nevadí jim voda.

Skříňky vyrobené čistě z HPL byly ze začátku používány na bazénech. Dnes, právě s ohledem na své vlastnosti, jsou běžně používány v čím dál větším počtu různých zařízení.

HPL desky jsou k dispozici v klasických barvách, ale také v dekorech imitujících strukturu přírodních materiálů jako je kámen, beton nebo dřevo. Tím dávají příležitost pro vytvoření vzhledově zajímavých kombinací.

Námi nabízené skříně série Taurus jsou výrobky nejvyšší kvality. Šatní skříně jsou investicí na řadu let a skříňky z laminátu HPL se vyznačují velkou odolností, funkčností a elegancí. Máme za to, že skříně z HPL jsou tou nejlepší možnou volbou.

Naše šatní skříně se vyznačují vynikající ergonomií a minimalismem. Samonosná konstrukce byla vyvinuta tak, aby zajistila bezporuchové používání po mnoho let.

Konstruktéři ALSANIT vyvinuli veškeré úsilí, aby zajistili, že skříňky z HPL umožní flexibilitu řešení. Skříně TAURUS lze libovolně konfigurovat a přizpůsobit je tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Šatní skříně z HPL jsou často používané na bazénech, kde jsou vystaveny náročným podmínkám používání. Jak velké množství stále se měnících uživatelů, tak i agresivní prostředí, vytvářejí pro jakýkoliv nábytek velmi nepříznivé podmínky. Bazénové skříňky z HPL v těchto podmínkách dokonale obstojí. Toto je nejlepší test a zároveň potvrzení toho, že skříňky z HPL budou dobře fungovat ve všech ostatních podmínkách.

Extrémně odolné skříňky TAURUS se snadno udržují v čistotě a jsou vyráběny na míru bez doplatku. Níže uvádíme podrobnější informace. Neváhejte nás kontaktovat za účelem zpracování cenové nabídky nebo v případě požadavku na bližší informace. Skříňky z HPL firmy ALSANIT jsou dokonalou volbou.

výška těla skříní: 1800/1500mm
šířka  300/400mm
hloubka:  490mm

* Standardní rozměry mohou být upraveny podle požadavku zákazníků.

K výšce skříní je nutno ještě připočítat výšku nožiček/soklíku, 100 mm, nebo lavičky 400 mm.

Níže si prohlédněte možné varianty provedení nožek nebo laviček.
Bez tytułu

Skříně jsou dodávané již smontované, je ale nutné osadit nožky / sokly / lavičky a zámky.

• odolnost vůči mechanickému poškozením a poškrábání,
• zvenku neviditelné panty,
• voděodolné, snadno se udržují v čistotě,
• možnost provedení na míru bez doplatku,
• široká škála barev,
• možnost polepu, gravírování nebo číslování dvířek,
• možnost připravit skříně na jakýkoliv zámek, příp. integrace s elektronickým systémem přístupu.

HPL desky jsou vyráběny technologií SANITISED, proto mají antibakteriální vlastnosti.

saniti 

 

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.