URSA

Šatní skříňky URSA

Skříňky URSA představují eleganci v jednoduchém vydání a odkazují tak na velmi funkční skandinávský styl nábytku. Tyto populární dřevotřískové skříňky jsou vhodné pro celou řadu zařízení od kanceláří až po sportovní objekty.

Barevná možnosti těchto skříněk do šaten jsou velmi bohaté. Dřevotřískové desky jsou k dispozici téměř ve všech barvách RAL, navíc mohu být v dekorech a strukturách imitujících přírodní materiály jako jsou kámen nebo dřevo.

Hrany desek jsou oblepeny páskou ABS, což umožňuje dosáhnout zajímavých barevných kombinací – deska a hrana mohou mít různé barvy. Toto řešení umožňuje provedení nevšedních kombinací za poměrně nízkou cenu, která hraje klíčovou roli hlavně pokud se jedná o investici do nového projektu.

V těchto šatních skříňkách si můžeme v jednotlivých modulech libovolně nakonfigurovat počet skříněk, ať už vertikálně (tedy počet „sloupců“) nebo horizontálně (počet „pater“), stejně jako jejich vnitřní výbavu tak, aby splňovaly požadavky zákazníků.

Fitness kluby, rekreační zařízení nebo kanceláře jsou místa, kde není příliš vysoká vlhkost vzduchu. Z tohoto důvodu se na tyto šatní skříně používají ekonomická řešení. Pro takové interiéry nabízíme skříně z laminovaných dřevotřískových desek (DTDL) o tloušťce 18 mm.

Skříně z DTDL jsou v těchto zařízeních přímo nenahraditelné.

výška těla: 1800/1500mm
šířka:  300/400mm
hloubka:  490mm

Standardní rozměry mohou být upraveny podle požadavku zákazníků.

K výšce skříňky je třeba připočítat výšku nožek/soklíku 100 mm nebo lavičky 400 mm.

Níže si prohlédněte možné varianty provedení nožek nebo laviček.
Bez tytułu

Dodávané skříně jsou již smontované. Po dodávce zbývá osadit nožky / sokly / lavice a namontovat zámky.

  • jsou hospodárné a mají dlouhou životnost,
  • z vnější strany skryté panty s funkcí tlumeného dovření (soft close),
  • široká nabídka dekorů a povrchů DTDL desek,
  • dvířka dostupná také ve verzi HIGH GLOSS - vysoký lesk,
  • atraktivní cena,
  • možnost provedení na míru bez doplatku.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
DTDL 18mm 18mm 18mm
       
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.