Šatní skříňky

Šatní skříňky by měly být nákupem na dlouhá léta, a proto se musí vyznačovat příslušnou trvanlivostí, funkčností, ale také elegancí. Jedná se o skříňky nabízené výrobcem ALSANIT, které splňují všechna tato kritéria. Máme největší škálu materiálů pro výrobu šatních 
a odkládacích skříní, přičemž je můžeme libovolně konfigurovat a přizpůsobovat potřebám investorů. Námi nabízené šatní skříňky jsou k dispozici s několika typy laviček nebo na nožkách, mohou být vybaveny jakýmkoliv typem zámků a dokonce s individuálně navrženým potiskem.

Námi nabízené skříňky jsou dodávány již smontované a připravené k použití. Je potřeba je pouze rozestavit, ustavit do váhy a osadit zámky.

ALSANIT výrobce šatních skříní s největší nabídkou materiálů

Skříňky z HPL jsou produktem, který, i když se původně používal jako bazénové skříňky, byl rychle přizpůsoben rovněž i pro jiné realizace. S ohledem na svou výjimečnou pevnost, odolnost proti vodě, ale také estetiku jsou šatní skříně z HPL ideální pro podniky, zdravotnická zařízení a sportovní objekty.

Pro vybavení místností, kde není příliš vysoká vlhkost vzduchu, a také pokud je důležité použití ekonomických, ale efektivních řešení, nabízíme skříně z laminované dřevotřísky - DTDL. Desky DTDL jsou k dispozici ve velkém množství dekorů, včetně lesklé povrchové úpravy („high gloss“). Takové řešení umožňuje provedení velmi zajímavých realizací za nízké ceny, což je zvlášť důležité při otevírání nových objektů. Šatní skříně z dřevotřískových desek se dokonale osvědčují v tělocvičnách, fitness klubech a šatnách dalších objektů určených pro sport.

Inovace jsou hnací sílou našeho růstu. Díky investicím do moderních technologií nabízíme také unikátní a patentované modulární skříňky, jejichž těla jsou vyrobena 
z pozinkovaného plechu lakovaného práškovou barvou a dveře, které jsou klíčovým prvkem skříní, mohou být vyrobeny z HPL desek, DTDL desek, skla nebo kovu.

Inovativní řešení pro šatní skříně

V případě našich kovových šatních skříni se jedná o modulární nábytek, který umožňuje libovolnou konfiguraci interiéru, a to i po dodání zákazníkovi. To poskytuje možnost měnit vnitřní vybavení skřínky, modifikaci materiálu, ze kterého jsou dveře vyrobeny a směru jejich otevírání, a dokonce měnit rozmístění polic. Jako výrobce těchto systémů jsme potěšeni, že díky tomuto modernímu přístupu dovolujeme zákazníkům nejen ekonomickou úpravu šatních skříní spolu s měnícími se potřebami zakázky, ale jde také o to, že naše šatní skříně jsou pro-ekologické, neboť výrazně zvyšujeme jejich životnost.

Díky použití levných a trvanlivých kovových korpusů, jakož i možnosti použití různých dvířek dosahujeme dokonalé kombinace ceny, elegance a trvanlivosti, což umožňuje naprostou flexibilitu uspořádání prostoru šatny. V této verzi provedení existuje možnost použití lavice uschovávané pod tělem skříní, co je zvlášť užitečné zejména v situaci, kdy klient disponuje omezeným prostorem. Skříně tohoto provedení mohou být používány bez omezení 
v kancelářích, školách nebo hotelech.

Bez ohledu na vybraný systém garantujeme plnou návrhovou podporu a nejvyšší kvalitu provedení.

0

Tolik projektů
ročně realizujeme

0

Každý měsíc
vyrobíme tolik dveří

0

Do tolika zemí
se dostaly naše produkty

0

Tolik osob
čítá kolektiv ALSANIT

TAURUS

Použití desek HPL na výrobu šatních skříní je skutečnou revolucí. Skříně TAURUS vyrobené výhradně z HPL jsou neobyčejně odolné, snadno se udržují a jsou vyráběny i na míru bez doplatku.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

LUXA

Skříňky LUXA představují eleganci v jednoduchém vydání a odkazují tak na velmi funkční skandinávský styl nábytku. Tyto populární dřevotřískové skříňky jsou vhodné pro celou řadu zařízení od kanceláří až po sportovní objekty.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
DTDL 18mm 18mm 18mm
       

VELA

Linie VELA jsou cenově dostupné skříně vyrobené z kovu s možností volby kovových, HPL nebo LPW dveří. Jsou to univerzální nábytek přizpůsobený pro bezpečné ukládání věcí ve školách, pracovních zařízeních nebo sportovních objektech.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
OCYNKOVANÁ OCEL 0,7 mm 0,7 mm 0,7 mm
HPL    -    - 10 mm
DTDL    -    - 18 mm

 

COMBO

Skríně COMBO jsou patentovaným systémem modulárních skříní, který podle našeho názoru představuje nejlepší řešení na světě. Modulární konstrukce kovových těles skříní umožňuje neomezené možnosti aranžování a dveře vyrobené z odolných materiálů výrazně zvyšují trvanlivost a vzhled.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL    -    - 10/12 mm
DTDL    -    - 18 mm
SKLO    -    - 6 mm
OCYNKOVANÁ OCEL 0,7 mm 0,7 mm     -

ARTUS

Skříně z HPL, jejichž konstrukce je založena na patentovaném systému hliníkových profilů. Poskytují pevnost a odolnost po mnoho let, zachovávají moderní vzhled a funkčnost.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

Lavičky PRO-FI

Ekonomické řešení, 100% voděodolné.

Lavičky LO-FI

Kovová lavice s efektním sedákem.

Šatní skříně

Šatní skříňky jsou používány v pracovních šatnách, sportovních objektech nebo jiných institucích, kde je nutné ponechat svoje civilní oblečení. Je třeba nezapomínat na to, že v některých podnicích je mít skříň přímo povinností. Tento požadavek přímo vyplývá z předpisů a norem.

Šatní skříně ALSANIT bez ohledu na použitý materiál jsou dokonalou volbou. V kterékoliv materiálové verzi je můžeme vyrobit s potiskem.

Kompaktní HPL desky jsou moderním materiálem s mnohými požadovanými vlastnostmi. 
Je voděodolný, odolný proti poškrábání a velmi trvanlivý. Šatní skříně HPL jsou dokonalou investicí, zvláště dobře se osvědčí v místech, kde existuje velká rotace uživatelů. Naše skřínky jsou nejen trvanlivé, ale také estetické, a díky používání desek o tloušťce 10 mm jsou vizuálně velmi lehké a působí dojmem skládanek „origami“. 

Kovové skříňky se skleněnými dveřmi jsou řešením především pro prémiové a VIP objekty. Zajišťujeme nekompromisní konečnou úpravu a péči o každý detail. Skřínky vyrábíme výlučně z tvrzeného skla, neboť toto sklo je odolné proti poškození a je bezpečné, protože 
i po rozbití se tvrzené sklo rozpadá na kusy bez ostrých hran.

Kovové skříňky s dvířky z HPL je hybridním řešením, které spojuje výhody obou materiálů. Kovové skříňky se dveřmi z HPL nám poskytují možnost využít vlastnosti HPL desek v místě nejzranitelnějším na zničení skříňky, přičemž kovové tělo je lehké a poměrně levné. Kovové skříňky s dvířky z dřevotřískové desky jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří hledají estetická, ačkoliv ekonomicky nenáročná řešení. Skříňky celé z dřevotřískové desky jsou nejlevnějším řešením v naší nabídce. Spojují vysokou kvalitu produktů ALSANIT s ekonomickými řešeními pro nízkorozpočtové investice. S ohledem na bohatou barevnou nabídku a nízkou cenu materiálu se jedná o dokonalou volbu pro začínající investory.

ALSANIT - v souladu s předpisy

Šatní skříně se musí vyznačovat trvanlivostí a příslušnou mírou zajištění, aby mohly chránit soukromé věci uživatelů sportovních objektů nebo zaměstnanců. Tyto skříně jsou vhodné pro šatny a hygienická zařízení. S ohledem na tyto prostory navrhuje ALSANIT skříně v souladu s předpisy a potřebami uživatelů.

Šatní skříňky umožní estetické uspořádání prostoru šatny ve sportovních objektech, tělocvičnách nebo v podnicích. Široké možnosti přizpůsobení skřínek z HPL, DTDL nebo klasických plechových skříněk umožňuji jejich přizpůsobení prostoru tak, aby byly co nejvíce funkční a zároveň estetické. Navíc skříně v souladu s BOZP vyrobené z výše uvedených materiálů jsou odolné vůči mechanickému poškození, poškrábání a nepříznivému působení vlhkosti (což je zvláště důležité v šatnách sportovních objektů, jako např. na bazénech). Navíc skřínky jsou skříňky. navrhované a sestavované společností ALSANIT, větracími otvory, které napomáhají správné cirkulaci vzduchu.

Kromě toho je třeba zdůraznit, že zaměstnavatel je povinen dát k dispozici svým zaměstnancům převlékací skříňky, pokud to vyžaduje specifikum povolání a potřeba změny oděvu z civilního na pracovní (uniformy, montérky, zástěry atd.). Nejčastěji se takovéto pracovní skřínky vyskytují v případech záchranných složek a uniformovaných pracovníků, jakož i v průmyslových a výrobních podnicích, kde je převlékání oděvů nezbytné. Zaměstnavatel je povinen zpřístupnit takovou místnost se skříňkami pro zaměstnance, ve kterých bude dostatečný počet přihrádek pro pohodlné umístění oblečení a pracovní obuvi. Takové skřínky jsou nezbytné pro pracovníky, kteří jsou obzvlášť vystaveni nečistotám, kontaminací oděvů dráždivými a škodlivým látkami. Požadavek na takovéto skříňky v šatnách zaměstnanců určují předpisy BOZP.

Šatní skříně pro zaměstnance - solidní zpracování

ALSANIT navrhuje a vyrábí šatní skříňky pro celou řadu firem, institucí a sportovních objektů. Našim zákazníkům navrhujeme nejlepší řešení a klademe důraz na soulad s BOZP. V souladu s nimi vytváříme skříňky do šaten pro zaměstnance, sportovce nebo návštěvníky posiloven. Vždy využíváme nejlepší materiály a komponenty, jakož i konečný vzhled skřínek - instalace na podstavci nebo na nožkách, obdélníkové skřínky nebo skříňky typu L. K nim přizpůsobíme lavičky, které jsou také vyrobeny z odolných materiálů nepohlcujících vlhkost a snadných pro údržbu.

IŠatna pro zaměstnance může být vybavena skříňkami v souladu s BOZP zhotovených z:

  • HPL desek,
  • DTDL desek,
  • pozinkovaných ocelových plechů,
  • hybridních řešení – tedy kombinací výše uvedených materiálů.
    .

Použití toho kterého materiálu závisí na potřebách místnosti, zákazníka a ekonomických podmínkách. Důležité je, aby bez ohledu na vybraný komponent, každá skřínka byla odolná vůči mechanickému poškození, nepříznivému působení vlhkosti, a zároveň ji bude charakterizovat estetické zpracování. Díky tomu budou šatní skříně využívány ve sportovních šatnách, v podnicích, a v zařízeních zdravotnických a záchranářských služeb.

Pro zákazníky, kteří nechtějí, aby si investice do skříněk vyžádala příliš mnoho prostředků, doporučujeme skříňky z DTDL desek nebo kovové skříňky. Navíc DTDL skříňky jsou dostupné v dobře vypadajícím provedení High Gloss, co znamená, že jejich struktura je hladká a lesklá. Nižší cena tedy nemá vliv na konečný vzhled kovových skřínek nebo skřínek z DTDL desek, neboť mohou mít různé barvy a dokonce i potisky.

Skřínky z HPL desek jsou vhodnější pro sportovní zařízení a šatny v tělocvičnách, neboť je tam zvýšená vlhkost, a tento typ skříní vykazuje vysoký stupeň odolnosti vůči těmto podmínkám, co je zajištěno metodou výroby desek HPL.

Ve firmě ALSANIT nabízíme také hybridní variantu, tzn. spojení kovové skříňky s HPL deskou. Navíc se jedná o řešení, která lze volně modifikovat, přistavovat a např. v případě potřeby jednoduše měnit dveře z důvodů jejich poškození nebo přání zákazníka změnit uspořádání. Každá skřínka má větrací otvory, které zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu uvnitř

Šatní skřínky do hygienických zařízení a šaten od firmy ALSANIT Dlouholetá přítomnost na trhu nám umožňuje se velmi dobře orientovat v aktuálních trendech a požadavcích, a proto našim zákazníkům navrhujeme nejlepší řešení pro ten který prostor. Radíme při výběru komponentů, správného systému (Taurus, Canis, Musca, Lacerta, Ursa, Junior), vnitřku skřínek a v ní nezbytných prvků, stejně jako při celkovém uspořádání v daném prostoru. Kontaktujte nás, společně vybereme ty nejlepší šatní skřínky do Vaší firmy nebo do sportovní šatny.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.