Vytvářejme prostor společně

Závazek ALSANIT

Poskytování toho nejlepší řešení pro vybavení šaten a sanitárních zařízení vnímáme jako naši povinnost. Naše produkty splňují nejvyšší funkční, pevnostní a estetické parametry.

Díky spolupráci s námi máte na výběr širokou škálu řešení a jistotu ohledně kvality jejich zpracování. Sdílíme své znalosti i technickou podporu a snažíme se zajistit, aby námi realizované projekty vzbuzovaly uznání zákazníků. Rádi si s Vámi pohovoříme o naší technologii a o tom, co můžeme zrealizovat společně.

Spojte se s našimi zástupci v regionu, kteří se zabývají rovněž podporou pro architekty a projektanty.

Knihovny CAD

box archispace1Chceme Vám zaručit přístup k těm nejlepším nástrojům. Proto jsme na platformě Archispace vyvinuli a zpřístupnili knihovny našich výrobků. Umožňují tak vytvářet dvourozměrné i prostorové vizualizace.

Snažíme se o to, aby naše aktivity byly maximálně užitečné. Proto prosíme o oznámení jakékoliv zjištěného problému při používání knihovny našich výrobků na e-mailovou adresu ALSANIT@ALSANIT.CZ My se jej pokusíme bezodkladně odstranit.

 

Všechny užitečné informace na jednom místě

 

Używamy cookies by optymilozwać Twoje doświadzenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą polityką prywatności.