PRO FITNESS CENTRA A SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ

Komplexní vybavení sportovních zařízení

Naše nabídka vybavení šaten fitness klubů a sportovních zařízení je silně orientována na individuální potřeby zákazníků. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, pomáháme rovněž při projektování a provádíme 3D vizualizace, stejně jako prostorová uspořádání. Kromě toho, komplexnost naší nabídky znamená, že si každý zákazník může objednat pod jednou střechou veškeré vybavení šaten a hygienických zařízení. Nabízíme jak skřínky, tak i sanitární kabiny, sprchové kabiny a umyvadlové desky.

Veškeré prvky vybavení sportovních šaten, které nabízíme, splňují technické požadavky, 
a zajišťují tak uživatelům plný komfort při jejich používání. Díky šatnám je možné ukládat a bezpečně uchovávat oblečení, boty, jakož i další důležité předměty. Sprchové a sanitární kabiny zaručují naprosté soukromí. Navíc všechny tyto prvky ovlivňují estetiku a originální design každé místnosti.

Šatní skříňky do šaten

Fitness skříně v dnešní době nejsou jen pouhým kusem nábytku, ale také důležitým dekoračním prvkem, který musí být v souladu se zbytkem fitness centra. Obdobně je tomu i v jiných sportovních zařízeních - skříně slouží nejen pro ukládání oblečení, ale mohou dokonce zvýšit prestiž a úroveň zařízení. V současné době jsou fotbalové skříňky na stadionech navrhovány a vyrobeny prakticky výhradně podle pokynů zadavatele.

Klíčovým prvkem sportovní šatny jsou tedy skříňky a my o skříňkách víme více, než kdokoliv jiný. Máme největší nabídku matriálů na trhu - od laminovaných dřevotřískových desek, přes HPL desky až po hybridní skříňky s kovovými těly - díky tomu si můžeme pohrávat s formou a strukturou používaných materiálů. Skříňky na lavici jsou k dispozici v několika zajímavých alternativách. Kromě toho nabízíme mnoho modelů zámků pro skříně - od mechanických až po elektronické, a spolu s partnerskou firmou můžeme vybavit objekt integrovaným elektronickým systémem kontroly přístupu do skřínek.

Cena fitness skříňky je uváděna individuálně po seznámení se s projektem, stejně tak je vhodné vždy předem projednat další dodatečné prvky vybavení s naším konzultantem, který poradí, jaká varianta pro Vás bude nejvhodnější. Zájemci o komplexní vybavení fitness klubů a sportovních zařízení, kontaktujte nás.

Solari

WC kabiny SOLARI v sobě spojují odolnost, estetiku kování z hliníku a polyamidu, a nejlepší cenu. Díky svému univerzálnímu využití je nejprodávanějším systémem sanitárních kabin, používaným ve spojení s deskami DTDL, HPL a SANDWICH. Systémové stěny se vyznačují minimalistickým vzhledem, nejvyšší kvalitou zpracování a možností výběru ze široké škály dostupných barev.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Persei

Sanitární kabiny PERSEI s kováním navrženým a vyráběným firmou ALSANIT se vyznačují především prestižním vzhledem. Jedinečný vzhled leštěné nerezové oceli je klíčovým znakem WC kabin PERSEI. Kromě toho se vyznačují zajímavou povrchovou úpravou kotvících hliníkových profilů, širokou nabídkou barev a možností provedení kabin na celou výšku místnosti.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Aquari

Inovace na trhu WC kabin je možná. Svědčí o tom i WC kabiny AQUARI , které jsou vybaveny systémem „bezpečných prstů“. Jejich klasický elegantní styl je založený na jednoduchých liniích. Mezi jedinečné vlastnosti produktu patří mimo jiné hliníkové kování, bezúdržbový provoz a řešení předcházející vandalismu.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -

Pisoárové zástěny

Pisoárové příčky jsou dokonalým doplňkovým produktem na každém pánském WC. Naše pisoárové příčky se pomocí rozet zavěšují na zeď. Pisoárové zástěny z HPL mají rohy zaoblené, zatímco zástěny z dřevotřískové desky mají rohy vyřezané pod úhlem 90 stupňů.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm     -
28mm 12mm     -

Kabina ALTUS od podlahy až po strop

Kabiny, které jsou kompletně zabudované, zvyšují komfort jejich užívání a přispívají k celkové estetice prostoru. Kabiny Altus jsou ideální zejména v nákupních centrech, zdravotnických zařízeních, školách nebo úřadech. Jedná se o elegantní řešení, které umožňuje designové uspořádání hygienicko-sanitárních prostor.

Systém dostupný pro desky

DTDL/td> HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm  

TAURUS

Použití desek HPL na výrobu šatních skříní je skutečnou revolucí. Skříně TAURUS vyrobené výhradně z HPL jsou neobyčejně odolné, snadno se udržují a jsou vyráběny i na míru bez doplatku.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

LUXA

Skříňky LUXA představují eleganci v jednoduchém vydání a odkazují tak na velmi funkční skandinávský styl nábytku. Tyto populární dřevotřískové skříňky jsou vhodné pro celou řadu zařízení od kanceláří až po sportovní objekty.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
DTDL 18mm 18mm 18mm
       

VELA

Linie VELA jsou cenově dostupné skříně vyrobené z kovu s možností volby kovových, HPL nebo LPW dveří. Jsou to univerzální nábytek přizpůsobený pro bezpečné ukládání věcí ve školách, pracovních zařízeních nebo sportovních objektech.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
OCYNKOVANÁ OCEL 0,7 mm 0,7 mm 0,7 mm
HPL    -    - 10 mm
DTDL    -    - 18 mm

 

COMBO

Skríně COMBO jsou patentovaným systémem modulárních skříní, který podle našeho názoru představuje nejlepší řešení na světě. Modulární konstrukce kovových těles skříní umožňuje neomezené možnosti aranžování a dveře vyrobené z odolných materiálů výrazně zvyšují trvanlivost a vzhled.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL    -    - 10/12 mm
DTDL    -    - 18 mm
SKLO    -    - 6 mm
OCYNKOVANÁ OCEL 0,7 mm 0,7 mm     -

ARTUS

Skříně z HPL, jejichž konstrukce je založena na patentovaném systému hliníkových profilů. Poskytují pevnost a odolnost po mnoho let, zachovávají moderní vzhled a funkčnost.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

Lehké systémové zástěny HPL "I"

Lehké zástěny z HPL jsou jednoduché sprchové příčky. Vyznačují se vysokou trvanlivostí a snadno se udržují v čistotě.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Sprchové kabiny s dveřmi

Sprchové kabiny s dveřmi byly pečlivě promyšleny a odpovídajícím způsobem navrženy. Nižší dveře zajišťují dokonalé větrání a šatní tyč umožňuje zavěšení oblečení nebo ručníku.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Umyvadlové desky z HPL

Umyvadlové desky jsou nezbytné v každé koupelně s umyvadly. Všechny umyvadlové desky jsou vyrobeny z HPL desek, které jsou velmi vhodné pro tuto aplikaci.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Převlékací kabinky

Výhodné řešení.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL
18mm 10mm
28mm 12mm

Průchozí bazénové převlékací kabiny

Funkčnost a ergonomie.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Díky rozsáhlé materiálové nabídce a flexibilitě konstrukce i vybavení jsou naše produkty ideální jako skříňky pro šatny ve sportovních areálech, posilovnách a dalších podobných zařízeních.

Vyrábíme skříňky v různých verzích: na podstavci, na nožkách nebo na lavici. Ve verzi METAL+ se vysouvací lavice může zasouvat pod tělo skříňky.

Díky podpoře ve fázi návrhu můžeme přizpůsobit vzhled skříní interiéru zvolené místnosti, a tedy nainstalovat vybavení odpovídající industriálnímu nebo exkluzivnímu designu.

Existuje možnost použití libovolného druhu uzamykání dveří, včetně karty a speciálních náramků.

Naše produkty doporučujeme zejména jako skříňky pro šatny fitness klubů, kde kromě funkčnosti, je velmi důležitá estetika, trvanlivost a kvalita. Skříňky musí dobře umožnit uschováván oděvu a dalších osobních věci.

Dlouholeté zkušenosti a využívání nejkvalitnějších materiálů zaručuje, že naše fitness skříňky jsou jedny z nejlepších na trhu

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.