Zámky pro šatní skříně

Doplněním nabídky jsou zámky do šatních skříněk. Naše nabídka zahrnuje všechny nejdůležitější druhy zámků: od mechanických, číselných až po elektronické. Dále uvádíme čtyři parametry, kterými jsme se v průběhu výběru zámku do naší nabídky řídili.

Bezpečnost – splečná vlastnost námi nabízených zámků 

Spolehlivost – charakteristický rys všech zámků do šatních skříněk nabízených společností ALSANIT.
Příslušný velký počet číselných kombinací a vysoká kvalita provedení – naše zámky tyto požadavky splňují. A co víc, zámky na klíč jsou vyráběny systémem klíče master a jak zámek, tak i klíč jsou spárované vygravirovaným laserovým kódem – umožňuje výměnu klíče v případě jeho ztráty.

Voděodolnost – fungují v každých podmínkách

Se zaměřením hlavně na kvalitu jsme se rozhodli, aby všechny nabízené zámky byly přizpůsobené k použití ve vlhkém prostředí. V tom případě bude zajištěno bezpečné použítí zámků v každých podmínkách.

Výměna – výměň zámek, nikoli dveře

Nabízené typy zámků je možné kdykoli vyměnit, např. nižší model za vyšší model zámku. Takovým způsobem může být šatna modernizovaná bez nutnosti nákladné výměný dveří. V případě výměny mincovního nebo elektronického zámku je nutné provést další otvory.

 

Dostupnost – neztrácetej čas čekáním

Důležitým prvkem naši nabídky je dostupnost zámků na skladě ALSANIT, což podstatně šetří čas nutný na realizaci projektu. U projektů týkajících se mincovních zámků nebo číselných zámků v případě většího počtu skříněk než 200 ks, prosíme o kontakt z důvodu ověření dostupnosti. U zámků elektronických prosíme rovněž o kontakt z důvodu dostupnosti a to v případě projektů nad 500 ks skříněk..

 

 

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.