Sportovní převlékárnyŠatny musí být součástí hygienické a sanitární infrastruktury v bazénech, koupelnách, tělocvičnách, fitness klubech a jiných sportovních zařízeních, jakož i na pracovištích, kde se vyžaduje převlékání.

Sportovní, plavecké a šatny zaměstnanců, navržené a vyrobené společností Alsanit, musí nutně splňovat požadavky hlavního sanitárního inspektora, které se týkají použitých komponent a především základních materiálů, které nemohou nasávat vodu.

Šatny v bazénech a sportovních zařízeních

Nástěnné nebo průchozí šatny používané zejména ve sportovních centrech a bazénech by měly mít specifické vlastnosti zajišťující nejen funkčnost a soukromí, ale také bezpečnost. Ve společnosti Alsanit navrhujeme a instalujeme šatny, které splňují požadavky hlavního sanitárního inspektora, tj. Materiál, ze kterého jsou šatny vyrobeny, nemůže nasávat vodu a absorbovat vlhkost, jeho povrch by měl být snadno čistitelný a odolný vůči čisticím prostředkům, samozavírací dveře musí být vybaveny zámkem a celá věc by měla být umístěna na hliníkových nohách, aby bylo možné podlahu snadno umýt.

Jedná se o prvky, které zaručují bezpečné používání šaten u bazénů, ve sportovních zařízeních a na pracovištích. Ve společnosti Alsanit je navrhujeme tak, aby byly plně funkční, pohodlné a zaručovaly soukromí. 
 
 

Převlékací kabinky

Výhodné řešení.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL
18mm 10mm
28mm 12mm

Průchozí bazénové převlékací kabiny

Funkčnost a ergonomie.

Systém dostupný pro desky

HPL
10mm
12mm

Ve společnosti Alsanit nabízíme instalaci jednoho ze dvou typů sportovních šaten: nástěnných a přechodových. První bude lépe fungovat v tělocvičnách, klubech, sportovních centrech a na pracovištích. Na druhou stranu, dočasné šatny se nejčastěji vyskytují v bazénech, koupelnách a SPA salónech.

Alsanit - stěny a přechodové šatny

Ve společnosti Alsanit přizpůsobujeme každý prvek hygienické a sanitární infrastruktury místu, kde má být nakonec umístěn. Z tohoto důvodu se šatny budou lišit na pracovištích a jiné v bazénech nebo aquaparcích.

  • Nástěnné šatny - je to jedna řada kajut připevněných ke zdi, umístěná na hliníkových nohách. Funguje nejlépe v malých prostorech: šatny zaměstnanců, fitness kluby, sportovní haly, kde je omezený počet míst.
  • Přechodové šatny - fungují obzvláště dobře v bazénech a termálních lázních nebo v nákupních centrech, tj. Na místech s vysokou uživatelskou kapacitou. Přechodné převlékárny jsou vybaveny dvěma páry dveří na obou stranách, které vedou do malých kabin. Tento typ šatny znamená, že v šatnách nejsou žádné fronty.

Sportovní šatny vyrobené z vysoce kvalitních komponentů

Šatny v bazénech nebo sportovních místnostech jsou vyrobeny z HPL desek, protože jsou to materiály, které neabsorbují vlhkost, jsou odolné vůči poškození a čisticím prostředkům a snadno se čistí - což je zvláště důležité v takových hygienických a sanitárních místnostech. 
 
 
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.