Sportovní převlékárnyPrzebieralnie muszą stanowić wyposażenie infrastruktury higieniczno-sanitarnej na basenach, w łaźniach, siłowniach, klubach fitness i innych obiektach sportowych, a również w zakładach pracy, w których jest wymagana zmiana stroju na roboczy.

Przebieralnie sportowe, basenowe i pracownicze, projektowane i wykonywane przez Alsanit, koniecznie muszą spełniać wymogi Głównego Inspektora Sanitarnego, które dotyczą użytych komponentów, a przede wszystkim materiałów bazowych, które nie mogą nasiąkać wodą.

Przebieralnie na basenach i obiektach sportowych

Przebieralnie przyścienne lub przejściowe stosowane, zwłaszcza w ośrodkach sportowych i na basenach, powinny mieć określone cechy, aby gwarantowały nie tylko funkcjonalność oraz prywatność, ale również bezpieczeństwo. W Alsanit projektujemy i montujemy przebieralnie, które są zgodne z wymaganiami Głównego Inspektora Sanitarnego, tzn. materiał, z którego są wykonane przebieralnie, nie może nasiąkać wodą i pochłaniać wilgoci, jego powierzchnia powinna być łatwa w czyszczeniu i odporna na działanie detergentów, drzwi samozamykające muszą być wyposażone w zamek, a całość powinna być usytuowana na aluminiowych nóżkach, aby można było łatwo zmyć podłogę.

To elementy, które gwarantują bezpieczne użytkowanie przebieralni basenowych przejściowych, w obiektach sportowych i zakładach pracy. W Alsanit projektujemy je w taki sposób, aby były w pełni funkcjonalne, komfortowe i gwarantowały prywatność.Převlékací kabinky

Výhodné řešení.

Systém dostupný pro disky

DTDL HPL
18mm 10mm
28mm 12mm

Průchozí bazénové převlékací kabiny

Funkčnost a ergonomie.

Systém dostupný pro disky

HPL
10mm
12mm

Ve společnosti Alsanit nabízíme instalaci jednoho ze dvou typů sportovních šaten: nástěnných a přechodových. První bude lépe fungovat v tělocvičnách, klubech, sportovních centrech a na pracovištích. Na druhou stranu, dočasné šatny se nejčastěji vyskytují v bazénech, koupelnách a SPA salónech.

Alsanit - stěny a přechodové šatny

Ve společnosti Alsanit přizpůsobujeme každý prvek hygienické a sanitární infrastruktury místu, kde má být nakonec umístěn. Z tohoto důvodu se šatny budou lišit na pracovištích a jiné v bazénech nebo aquaparcích.

  • Nástěnné šatny - je to jedna řada kajut připevněných ke zdi, umístěná na hliníkových nohách. Funguje nejlépe v malých prostorech: šatny zaměstnanců, fitness kluby, sportovní haly, kde je omezený počet míst.
  • Přechodové šatny - fungují obzvláště dobře v bazénech a termálních lázních nebo v nákupních centrech, tj. Na místech s vysokou uživatelskou kapacitou. Přechodné převlékárny jsou vybaveny dvěma páry dveří na obou stranách, které vedou do malých kabin. Tento typ šatny znamená, že v šatnách nejsou žádné fronty.

Sportovní šatny vyrobené z vysoce kvalitních komponentů

Šatny v bazénech nebo sportovních místnostech jsou vyrobeny z HPL desek, protože jsou to materiály, které neabsorbují vlhkost, jsou odolné vůči poškození a čisticím prostředkům a snadno se čistí - což je zvláště důležité v takových hygienických a sanitárních místnostech. 
 
 
Używamy cookies by optymilozwać Twoje doświadzenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą polityką prywatności.