Pisoárové zástěny

WC kabiny Pisoárové zástěny

V hygienických zařízeních je velmi důležité soukromí, které mám vliv na komfort při používání veřejných toalet. Pisoárové zástěny z HPL nebo DTDL mají význam pro komfortní a diskrétní používání pisoáru. Alsanit Vám nabízí funkční a lehké zástěny k pisoárům, které je velmi dobře osvědčily na veřejných pánských toaletách. Jsou montovány na stěnu v určené výšce, díky čemuž zabezpečují dostatek soukromí při používání pisoáru.

Komlexní návrh hygienických zařízení

V Alsanitu se zabýváme komplexním návrhem toalet – taktéž se zahrnutím pisoárových zástěn. Tím pádem vytváříme komplexní vizuální koncepci, která sjednocuje vzhled celé místnosti, hlavně ve spojení se systémovými kabinami.

Používáme tytéž komponenty jako pro WC kabiny, tudíž i pisoárové zástěny vyrábíme z desek HPL nebo DTDL, které se vyznačují trvanlivostí a odolností vůči mechnickému poškození. Desky HPL jsem voděodolné, zatímco desky DTDL jsou odolné vůči běžné vlhkosti. Pisoárové příčky vyrobené z těchto materiálů se také snadno udržují v čistotě a nevadí jim standardní čistící prostředky. Jsou také lehké, to znamená, že jejich tíha, kterou působí na stěnu, je minimální.

Navrhujeme pisárové zástěny a můžeme Vám je dodat spolu s montáží. Nabízíme Vám atraktivní ceny pisoárových zástěn, které by neměly chybět na žádné pánské toaletě. Kontaktujte nás za účelem výběru těch nejlepších sanitárních doplňků do hygienických zařízení.

Pozastavená verze

celková výška 900mm
mezera nad podlahou 450mm
hloubka 400mm

* Standardní rozměry mohou být změněny podle požadavku zákazníků.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm     -
28mm 12mm     -
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.