Skřínky-pro-mateřské-školy

Skříňky pro mateřské školky musí být přizpůsobeny nejmladším uživatelům a musí zajistit jejich plnou bezpečnost. V našem sortimentu je právě takový předškolní nábytek – splňuje obě tyto funkce a zároveň dokonale zapadá do veselých interiérů.

Do předškolní skřínky se vejde svrchní oděv, boty a oblečení na převlečení, a pokud je to nutné, také oblíbené hračky nebo knihy pro nejmladšího žáka. Vybrané modely jsou snadné v používání a jsou příslušným způsobem označené tak, aby každý předškolák nebo osoba, která o předškoláka pečuje, mohla rychle najít konkrétní skříňku. Skříňky nejsou vysoké, jsou montovány tak, aby se dítě při výměně obuvi mohlo pohodlně posadit na lavičce a cítit se komfortně.

Skříňky do předškolní šatny standardně vyrábíme z laminovaných dřevotřískových DTDL desek, dostupných v široké barevné škále, ale existuje i možnost použití velmi odolné a voděodolné HPL desky. Skříňky pro mateřské školy obvykle nemají dvířka, ale na přání zákazníka je možné zhotovit verzi i s nimi. Barevné skříňky pro mateřské školy jsou vyráběny na míru bez příplatku.

Kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení za účelem získání dalších informací. Jsme přesvědčeni, že spolupráce s naším podnikem dovolí vybavit mateřské školy funkčním a bezpečným, ale i poutavým předškolním nábytkem, který již od dveří bude zvát nejmladší ke vzdělávání i zábavě!

Musca

Skříňky MUSCA jsou jako dělané pro zákazníky, kteří hledají estetická a cenově dostupná řešení. Modulární konstrukce umožňuje dodatečnou modifikaci skříní, což má za následek výrazné prodloužení jejich životního cyklu.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
DTDL    -    - 18mm
PLECH 0,7mm 0,7mm     -

URSA

Skříňky URSA představují eleganci v jednoduchém vydání a odkazují tak na velmi funkční skandinávský styl nábytku. Tyto populární dřevotřískové skříňky jsou vhodné pro celou řadu zařízení od kanceláří až po sportovní objekty.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
DTDL 18mm 18mm 18mm
       
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.