VĚŘÍME V TECHNOLOGII

VYVÍJÍME – INVESTUJEME

Neustále investujeme do vývoje našich technologií a strojů. Zaměřujeme se na nejlepší dodavatele, z tohoto důvodu máme všechny stroje k obrábění desek od firmy FELDER. Moderní strojový park dává firmě ALSANIT vysokou efektivitu v její činnosti a dovoluje vyhovět nejvyšším požadavkům.

V současné době vlastníme:
- tři obráběcí CNC centra na desky HPL a DTDL,
- dvě automatické pily a vertikální pilu,
- jeřáb pro bezkolizní nakládku a vykládku desek z palet,
- dva automatické přímočaré olepovačky,
- dva soustruhy a CNC frézku pro výrobu kovového kování.

Všechny námi vlastněné stroje se vyznačují:

- velkou pracovní plochou,
- obráběním ve třech osách,
- přesností do 0,01 mm.

Prostřednictvím moderního strojového vybavení jsme schopni zajistit nejvyšší kvalitu vyráběných produktů. Snažíme se zajistit, aby produkty firmy ALSANIT v maximální míře odpovídaly potřebám trhu a požadavkům konečných uživatelů.

OPTIMALIZUJEME POSTUPY

To, co nás odlišuje od konkurence, jsou krátké lhůty realizace zakázek. Toho jsme dosáhli důkladným pozorováním všech prováděných činností a eliminací zbytečných kroků. Tam, kde to jen bylo možné, byly úkony prováděné doposud ručně nahrazeny zautomatizovanou prací strojů.

Kromě toho patříme mezi několik málo firem z oboru, které mají rozsáhlé skladové zásoby, a to jak desek HPL a DTDL, tak i hliníkových profilů a veškerého kování. Díky tomu, že vždy máme potřebné zásoby materiálu, můžeme zrealizovat objednávku v takové lhůtě, aby dokonale zapadala do harmonogramu realizace projektu systémem JUST IN TIME.

Důležitá je rovněž naše angažovanost a odbornost, kterou si cení projektanti a investoři, kteří hledají partnera pro realizaci individuálních řešení.

BUDOUCNOST JE TEĎ

Ve XXI. století již nestačí mít moderní stoje a zaměstnance se zkušenostmi. K dosažení konkurenční převahy je klíčovým aspektem jejich vzájemná provázanost a spolupráce. Klíčovou vlastností firmy ALSANT je sdílení znalostí na základě principu sítě. To znamená, že jednou nabytá informace je využívána a sdílena na dalších stanovištích dalšími pracovníky, díky čemuž šetříme čas a vyhýbáme se chybám.

Všechny stroje a stanoviště, které vlastníme, jsou napojené na počítačovou informační síť, jejímž základem je program pro tvorbu výrobní dokumentace.

Pracujeme také na propojení našich zákazníků s tímto systémem tak, aby byla ještě více zkrácena doba obsluhy jednotlivé zakázky, a aby spokojenost se spoluprací s námi dosáhla ještě vyšší úrovně.

K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.