WC kabiny pro školy

Vybavení školních toalet

Sanitární kabiny pro školy jsou ergonomické a ekonomické konstrukce navržené pro všechny uživatele – jak ty mladší, tak i ty starší. Zaměřujeme se především na nabídku funkčních 
a trvanlivých WC kabin, které ve škole používají každý den desítky nebo stovky žáků. Z těchto důvodu musí být systémy odolné na všechny druhy poškození, snadné na čištění
a estetické, aby si udržely svou funkčnost a vzhled po mnoho let.

K naší činnosti přistupujeme individuálně a komplexně, přičemž nabízíme jak WC kabiny pro školy, tak pisoárové příčky pro chlapecké toalety. Zaměřujeme se na to, abychom našim zákazníkům nabídli komplexní řešení ve vybavení školních koupelen. Kabiny pro školní toalety jsou jedním z nejdůležitějších prvků, které zajišťují komfort a soukromí uživatelům.

Doporučený systém školních WC kabin

V nabídce máme několik systémů, které budou dobře fungovat ve vzdělávacích institucích, ale s čistým svědomím doporučujeme kabiny ERIDANI, jako nejlepší volbu pro WC kabiny pro školy. Systém ERIDANI, ve kterém se používají speciální hliníkové profily zesilující každou hranu, čímž zajišťují jeho odolnost proti vlhkosti. Zaručují rovněž absenci deformace během používání. Sanitární školní kabiny nemusí být vyrobeny z HPL, a systém ERIDANI je toho skvělým příkladem, umožňuje dosáhnout podobnou pevnost jako desky HPL, přičemž je jeho levnější alternativou. Díky těmto vlastnostem jde o nejoblíbenější systém pro školní hygienická zařízení. Dosud jsme vyrobili již více než 20 000 kabin z tohoto systému.

Cena WC kabin pro školy závisí na rozměrech a počtu dveří a vždy je kalkulována konkrétně na základě obdržených půdorysů či náčrtků. Kde je možné koupit sanitární kabiny pro školy? - Vyrábíme je ve firmě ALSANIT. Existuje možnost montáže svépomocně nebo možnost montáže týmem našich odborníků. Zveme vás ke kontaktu s námi a k využití naší nabídky.

Solari

WC kabiny SOLARI v sobě spojují odolnost, estetiku kování z hliníku a polyamidu, a nejlepší cenu. Díky svému univerzálnímu využití je nejprodávanějším systémem sanitárních kabin, používaným ve spojení s deskami DTDL, HPL a SANDWICH. Systémové stěny se vyznačují minimalistickým vzhledem, nejvyšší kvalitou zpracování a možností výběru ze široké škály dostupných barev.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm 36mm
28mm 12mm 40mm

Aquari

Inovace na trhu WC kabin je možná. Svědčí o tom i WC kabiny AQUARI , které jsou vybaveny systémem „bezpečných prstů“. Jejich klasický elegantní styl je založený na jednoduchých liniích. Mezi jedinečné vlastnosti produktu patří mimo jiné hliníkové kování, bezúdržbový provoz a řešení předcházející vandalismu.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.