Sanitární kabiny pro mateřské školy

WC v mateřské škole

Sanitární kabiny pro mateřské školy po mnoho let fungovaly, aniž by jim byla věnována zvláštní pozornost ze strany výrobců. ALSANIT naslouchá svým zákazníkům a vychází vstříc jejich očekáváním.

Speciálně pro nejmenší uživatele jsme vyvinuli systém BEZPEČNÝCH PRSTŮ, který zahrnuje skrytí pantů dovnitř zaoblených profilů a ochranu dětí před přivřením prstů mezi panty 
a pevnou částí kabin. Pokud mají malé děti přístup do veřejného hygienického zařízení, je nutné zajistit jejich plnou bezpečnost. Námi nabízená řešení jsou funkční a umožňují udržovat sanitární prostory v hygienických podmínkách snadných na úklid. Samozavírací závěs zajistí citlivé dovření dveří bez rizika silného nárazu do malého uživatele.

Naše řešení BEZPEČNÝCH PRSTŮ, dostupné pro systém AQUARI, je patentováno, přičemž se jedná o jeden z nejlepších systémů WC kabin pro mateřské školy na světě.

Funkční a estetické WC kabiny pro mateřské školy

Skutečnost, že veškerá kování pro předškolní kabiny jsou vyráběna firmou ALSANIT navíc způsobuje, že se jedná o spolehlivá a cenově dostupná řešení. Zaměřujeme se na prvky WC kabin pro mateřské školy, které jsou odolné, bezporuchové a estetické i při intenzivním používání.

Máme také možnost provést zajímavé gravírování na kabinách nebo je dovybavit veselými akcenty, jako jsou tematické barevné úchyty nebo madla. Barevné WC kabiny pro mateřské školy povzbuzují malé děti k jejich použití a zajistí jim v nich pocit bezpečí a soukromí. Zaměřujeme se na osvědčené a nejlepší řešení pro všechny investory – ty, kteří vybavují větší i menší pečovatelské a vzdělávací instituce. Vysoce kvalitní materiály, profesionální přístup a příznivé ceny vedou k tomu, že naši zákazníci jsou vždy spokojeni se spoluprací s námi.

Zkontaktujte se s našimi zástupci. Rádi Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího řešení a společně Vám pomůžeme při výběru nejlepšího systému WC kabin pro mateřské školy. Zašlete nám poptávku a přesvědčte se, že si ALSANIT můžete dovolit.

Kyvné dveře, „lítačky“

Moderní systém WC kabin určený pro nejmenší uživatele. Díky patentovanému systému bezpečných prstů nehrozí riziko přivření prstů dítěte mezi dveře a pevnou část kabin. Jedná se o ideální řešení pro použití v mateřských školách, školách a dalších institucích, kde jsou přítomné děti.

 

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -

Vysoké sloupky

Inovativní řešení na trhu s WC kabinami – to je systém BEZPEČNÝCH PRSTŮ, který je rovněž k dispozici ve verzi kabin s vysokými sloupky. Nízké systémové dveře jsou připevněny ke sloupkům, což poskytuje širokou škálu možností uspořádání, a současně zaručuje solidnost a bezpečnost celé konstrukce. Existuje možnost objednání dveří WC kabiny v pestrých barvách, které potěší zejména nejmenší uživatele.

Systém dostupný pro desky

DTDL HPL SANDWICH
18mm 10mm       -
   - 12mm       -
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.