SITON

Židle a pohovky SITON

Sofa SITON se vyznačuje elegantním a bezchybným tvarem

Je to výjimečný kus nábytku, jehož síla spočívá v industriálním designu. Pevná ocelová konstrukce s neobvyklým tvarem zaujme i ty nejnáročnější zákazníky, kombinující odolnost s originalitou. Stylové prošívání přidává eleganci a zdůrazňuje pečlivé zpracování.

Sofa SITON je k dispozici v různých barvách, vzorech a texturách, což umožňuje přizpůsobení individuálním preferencím a aranžmá interiéru. Je ideální pro prostory s vysokým standardem a inovativním stylem, dodává jim charakter a rafinovanost. Tento sofa je vynikající volbou pro každého, kdo ocení jednoduché tvary a funkční řešení. Sofa SITON kombinuje estetiku s praktičností, vyčnívá mezi ostatním nábytkem a stává se centrálním bodem každého moderního interiéru.

Ve spojení se stolkem z produkce Alsanit vytváří interiér s bezchybnou formou, který okouzlí každého milovníka stylových a funkčních řešení.

Charakteristika sofa SITON:

  • modernost a minimalismus
  • originální vzhled

 

celková výška  860mm
výška k sedadlu  470mm
celková hloubka  830mm
hloubka sedadla  550mm
celková šířka 1800mm

Výhody aplikace

  • současná forma
  • možnost konfigurace s dalšími produkty ALSANIT
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.