Školní skříňky

Celá řada firem nabízí školní skříňky a doporučuje nákup svých výrobků. Jak ale zjistit, čím by se člověk měl řídit při výběru, a jaké školní skříňky vybrat? Pro mnohé je základním kritériem cena, ale každý ví, že nejlevnější nemusí nutně znamenat nejlepší. Tak tedy, kde je možné nejlépe koupit školní skříňky?

Školní skříňky pro žáky

Sortiment podniku ALSANIT zahrnuje školní skříňky vyrobené z osvědčených materiálů, které vytvářejí solidní a odolnou konstrukci. Školní skříňky mají několik alternativních materiálových variant. Máme k dispozici jak kovové školní skřínky, tak i skříňky vyrobené 
čistě z HPL desek. Nabízíme rovněž hybridní sestavy, tedy kombinaci kovu a HPL. Bez ohledu na použitý materiál školní skřínka může být vyrobena v provedení zajímavých živých barev, 
a dokonce olepena barevnou folií, aby se plně přizpůsobila povaze školy. Nabízíme také velký výběr zámků a dalšího příslušenství.

Kovové školní skřínky jsou nejlevnějším řešením v naší nabídce, co je však třeba zdůraznit, že naše skříně mají modulární stavbu. Jedná se o jedinečnou vlastnost na trhu skříní a umožňuje, že skříňky dokonce po dodávce, u zákazníka, lze modifikovat a doplňovat jejich vybavení, měnit materiál, z kterého jsou vyrobeny dveře, a dokonce měnit vnitřní dispozice. Modularita skříní ALSANIT dovoluje výrazně snížit provozní náklady výrobků. Díky tomu, že je možné je měnit a doplňovat, kovové školní skříně budou sloužit mnohem déle než klasický nábytek, se kterým se setkáváme ve vzdělávacích zařízeních. Možnost výměny dvířek dále umožňuje začít od nejlevnější verze, a v průběhu času nahradit dveře těmi z velmi trvanlivých desek HPL.

Šatní skříňky HPL

Kromě nábytku s kovovými těly máme k dispozici rovněž šatní skříňky do škol vyrobené výhradně z HPL. Toto řešení neumožňuje plnou modularitu, ale není to nutné, neboť skříňky z HPL jsou nejtrvanlivější ze všech možných řešení. Technologie skříní vyrobených výhradně z tohoto materiálu je odvozená z bazénů, kde jak prostředí, tak i frekvence uživatelů vyžadují od produktů extrémní míru trvanlivosti produktů - použití školních skřínek z HPL ve vzdělávacích institucích je dokonalou volbou a investicí na celá léta

Cena školní skříňky závisí na materiálu, rozměrech a vybavení, proto Vás zveme, abyste se na nás obrátili za účelem získání podrobnějších informací o tom, která varianta bude pro Vás nejvhodnější. 
Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, a při výrobě školních skřínek na míru nabízíme také ocelové nebo hliníkové kování nejvyšší kvality. Široká škála barev a vzorů umožňuje přizpůsobit nabídku individuálním potřebám zákazníků, jakož i přizpůsobení designu vzdělávací instituce. Pokud se rozhodujete o tom, kde koupit školní skříňky, jste na správném místě!

TAURUS

Použití desek HPL na výrobu šatních skříní je skutečnou revolucí. Skříně TAURUS vyrobené výhradně z HPL jsou neobyčejně odolné, snadno se udržují a jsou vyráběny i na míru bez doplatku.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA KONSTRUKCE DVEŘE
HPL 4mm 10mm 10/12mm
       

CANIS

Skříně CANIS jsou podle našeho názoru nejlepším řešením na světě. Modulární konstrukce plechových korpusů skříněk poskytuje neomezené možnosti uspořádání, přičemž dveře z HPL výrazně zvyšují trvanlivost a vylepšují jejich vzhled.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
HPL    -    - 10/12mm
OCEL 0,7mm 0,7mm     -

Musca

Skříňky MUSCA jsou jako dělané pro zákazníky, kteří hledají estetická a cenově dostupná řešení. Modulární konstrukce umožňuje dodatečnou modifikaci skříní, což má za následek výrazné prodloužení jejich životního cyklu.

Systém dostupný pro desky

  ZÁDA TĚLO DVEŘE
DTDL    -    - 18mm
PLECH 0,7mm 0,7mm     -
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.