SAN

Recepce SAN

Recepce SAN je synonymem stylu, odolnosti a praktičnosti

Je to ideální řešení pro moderní kanceláře, které si cení jak estetiky, tak funkčnosti. Recepce vyrobená z HPL desky se vyznačuje výjimečnou odolností a voděodolností, což ji činí ideální pro intenzivní používání. Zaoblené tvary recepce SAN, bez ostrých rohů, jí dodávají moderní a elegantní vzhled. Tento design nejen přitahuje oko, ale také vnáší do interiéru jemnost a harmonii, což přispívá k přátelské atmosféře na pracovišti.

HPL deska poskytuje vysokou odolnost proti poškození a vlhkosti, což zaručuje, že recepce SAN si zachová svůj bezchybný vzhled po mnoho let. Je to investice do trvanlivosti a kvality, která vydrží zkoušku času. Existuje možnost použití různých vzorů a struktur materiálů, což umožňuje individuální přizpůsobení jedinečným interiérům. Díky této flexibilitě může být nábytek dokonale začleněn do jakéhokoli stylu, od minimalistického po extravagantnější.

Charakteristika Recepce SAN:

  • moderní vzhled
  • odolnost a kvalita
celková výška  950mm
hloubka  600mm
šířka  1790mm

Výhody aplikace

  • stylové řešení
  • výjimečná odolnost
K optimalizaci vašeho zážitku používáme soubory cookie. Procházením našich webových stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.